אלפסי אופטימי: "בעתיד נדע לזכות בתואר"

תחושות טובות בנהריה, למרות ההפסד 93:79 למכבי תל אביב. סטו דגלאס: "אפשר ללמוד מזה"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  06.10.17 - 09:30
תחילת כתבה

עירוני נהריה תצטרך להמשיך לחכות לתואר ראשון בתולדותיה. הקבוצה מהצפון הפסידה אתמול (חמישי) 93:79 למכבי תל אביב בגמר גביע ווינר ותסיים באכזבה מסוימת שבוע טוב מאוד מבחינתה.

למרות ההפסד, בנהריה מרוצים מהסגל שנבנה ואופטימיים לקראת העונה החדשה. ״אני מסתכל על הדברים הטובים״, אמר אריק אלפסי בסיום המשחק. ״המועדון הזה מתפתח ואני מקווה שבעתיד נדע לקחת תואר. אנחנו מסוגלים להתמודד עם כל הקבוצות, יש לנו סגל ארוך. יש קבוצה טובה בנהריה״.

הבעיות של נהריה, בעיקר מול מכבי, היו באיזור הצבע. הצהובים ניצחו בגדול בריבאונד ואם יש איזשהו סימן שאלה בנוגע לזרים שהגיעו הקיץ, הרי שמדובר בסנטר אוסמן דראמה, שעד כה לא הציג יכולת גבוהה וקלע 7 נקודות ממוצע למשחק. ״גם אם נצטרך לעשות התאמות, נעשה״, אמר אלפסי, והסביר את העובדה שיש לו בסגל רק זר בעמדות הפנים: ״אין לנו אירופה השנה ויונתן שולדברנד דומיננטי, כך שלא צריך עוד זר על העמדה הזו. אנחנו פשוט צריכים לדעת לסגור יותר טוב לריבאונד״.

בתחילת השבוע הבא, כבר מחכה לנהריה הפועל ירושלים, אותה היא ניצחה ברבע הגמר. ״יש לנו עוד הרבה אנרגיה לקראת המשחק הראשון של העונה״, אמר יפתח זיו בהתייחסו ללו״ז העמוס שכלל שלושה משחקים בארבעה ימים. ״אנחנו פותחים בבית וזה טוב. לא נצא בהצהרות, אבל יש פה קבוצה רעבה שרוצה לנצח בכל משחק. אנחנו מתחברים וממשחק למשחק זה ייראה יותר טוב״.

סטוק דגלאס סיכם: ״בהגנה לא היינו מספיק אגרסיביים, אבל זה דבר חיובי כי אפשר ללמוד מזה. ננסה להבין אחד את השני יותר טוב, עכשיו זה עדיין קצת קשה״.

הדפס