פניני: "יוצאים למגרש קשה. צריך לשחק חכם"

בראשון: חולון תפתח עונה מול הפועל. בכורה ללימונד כקפטן

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  07.10.17 - 13:31
תחילת כתבה

ליגת העל בכדורסל תצא לדרך ביום ראשון, כשבמוקד יעמוד המשחק בין שתי קבוצות מסקרנות מאוד: הפועל תל אביב והפועל חולון, שייפגשו בדרייב אין. חולוניה בנתה סגל עמוק ומבטיח, בכדי שתוכל להתמודד השנה בשתי מסגרות, אם כי דווקא המשחק הראשון, ברבע גמר גביע ווינר מול גלבוע/גליל, הראה שלדן שמיר יש עוד לא מעט עבודה.

"אנחנו מוכנים לצאת לדרך במשחק חוץ מאתגר ומעניין", אמר המאמן, שלרשותו יעמוד סגל מלא. "ברור לנו שנצטרך להיות קשוחים ולשחק ביחד כדי להשיג תוצאה טובה במשחק הזה".  עבור גיא פניני, זו תהיה הפעם הראשונה מאז שנת 2008, שהוא פוגש את הפועל תל אביב - וזה לא יהיה דרבי. "אני נרגש וגאה לפתוח עונה בהפועל חולון, עונה שאני מקווה שתהיה עבורנו מוצלחת ומיוחדת", סיפר הפורוורד. " אנחנו יוצאים למשחק מול יריבה טובה במגרש קשה, נצטרך לשחק חכם ואינטנסיבי לאורך 40 דקות כדי לפתוח עם ניצחון".

בצד השני, אחרי קיץ עמוס בשינויים, הפועל תל אביב תפתח רשמית את העונה מול הקהל הביתי, כשתארח את הפועל חולון למשחק המרכזי של המחזור. האדומים ערכו את האימון המסכם, בו השתתפו כל השחקנים, כולל ג'רל מקניל שנחת אתמול בישראל, עבר הבוקר בדיקות רפואיות וייכלל בסגל. רביב לימונד יהיה הקפטן, במקום מתן נאור שעזב.

״אנחנו מצפים מאוד לפתיחת העונה״, אמר דני פרנקו. ״המשחק מחר הוא תחילתה של דרך ארוכה, וברורה לנו הגישה שצריכה להוביל אותנו בדרך הזו״. לאחר מכן, המאמן פנה גם לאוהדים: ״אנחנו צריכים אתכם איתנו מחר כמו תמיד, ברגעים הטובים יותר והטובים פחות כי אנחנו כאן בשליחותכם. ננסה לעשות אחד את השני טובים יותר על מנת להיות קבוצה מצליחה".

הנהלת הפועל ביקשה מהאוהדים להגיע כמה שיותר מוקדם, כדי להימנע מהתורים הצפויים. הקופות לאיסוף כרטיסים ומנויים ייפתחו מחר כבר בשעה 12:00.

הדפס