הפועל תצרף גבוה, אבל לא תשחרר את הווארד

האדומים יחכו לפורוורד ועירערו על עונש הרדיוס שספגו. עתידו של ג'ף אלן לא ברור

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  05.11.17 - 20:04
תחילת כתבה

הפועל תל אביב מתחילה להתחבר. אתמול (שבת) היא סיפקה רבע רביעי מהסרטים של 10:28 וניצחה את בני הרצליה ב"מבצר" - אולם שלא ממש האיר לה פנים בשנים האחרונות.

עוד לפני הפן המקצועי, האדומים ערערו על עונש הרדיוס שנגזר עליה בשל התפרעות האוהדים במשחק מול הפועל ירושלים, במהלכן גם הושלך בקבוק זכוכית שפצע מאבטחת. תובע האיגוד הגיש הערב ערעור נגדי - וביקש מבית הדין המשמעתי להוסיף לה משחק רדיוס נוסף. הדיון יתקיים ביום שלישי, כאשר בהתאם להחלטה, ייקבע גם אם עונש הרדיוס יוחל במשחק הבית הקורב, מול גלבוע/גליל.

מי שלא שיחק, וגם לא ישחק בתקופה הקרובה הוא מאט האוורד, שינותח ולא יהיה כשיר בחודש וחצי הקרובים. אלא שלמרות זאת, לפחות כרגע, בהפועל לא מתכוונים לשחרר אותו.

זה לא סוד שבצוות המקצועי מאמינים מאוד בפורוורד וימתינו ככל שיידרש - בגבולות הזמן הסביר - עד לחזרתו למגרשים. "הוא אמור היה להיות שחקן מאוד חשוב", אמר תומר גינת. "הפציעה שלו שינתה לנו את התכניות, אבל נצטרך להסתדר ולחכות עד שהוא יחזור".

במקביל, האדומים העלו הילוך בחיפושים מחליף בעמדות הפורוורד - ויצרפו אחד כזה, לכל הפחות לתקופה שבה האוורד יהיה בחוץ. כמו כן, עתידו של ג'ף אלן, שחוזהו מסתיים החודש, לא ברור - ואחרי ההרחקה אמש, מעמדו אפילו נראה פחות טוב.

אם מוסיפים לכך את הדברים של דני פרנקו בסיום המשחק ("הוא כבר בן 30 והוא לא יוכל להשתנות") ואת הציוצים בטוויטר במהלך המשחק ("אני מרגיש שהשופטים הגיעו היום ורצו לבעוט אותי החוצה"), שנמחקו לאחר זמן קצר, הרי שהתמונה הכוללת לא נראית טוב עבור אלן.

"ההרחקה של ג'ף איחדה אותנו ונתנה לנו כח", סיכם גינת. "הוא מאוד חשוב לנו ואחרי שהוא הורחק היינו צריכים שכל אחד ייתן מעצמו יותר. מדהים איך שזה התחבר. עכשיו נקווה שנמשיך במומנטום החיובי הזה גם מול גלבוע".

בהקשר אחר, צוף בן משה יושאל לגליל עליון מהלאומית. בהפועל תל אביב בונים עליו לעתיד ומעוניינים בשלב זה שהוא ישתפשף ויקבל דקות משמעותיות בקבוצה של אבישי גורדון ועמית גל, כדי שיחזור מנוסה יותר.

הדפס