ד"ש לקרטר: ג'ונסון זכה בתחרות ההטבעות

צפו: גבר על בנקס בדו קרב אדיר. קורי וובסטר אלוף השלשות

מערכת אתר ערוץ הספורט  02.03.18 - 16:29
תחילת כתבה

לצד משחק האולסטאר בין הישראלים לזרים של ליגת העל, את הפוקוס בסיום גנב ג'רון ג'ונסון מנס ציונה, שגבר על אדריאן בנקס, זאק לידיי וסק הנרי בתחרות ההטבעות והוכתר לאלוף של 2018 אחרי מופע דאנקים מרהיב.

לידיי עלה ראשון ואחרי כמה ניסיונות קיבל מסירת אלי הופ מג'ייקובן בראון שביציע וזכה ל-34 נקודות. בנקס הרשים הרבה יותר אחרי מסירה מטוני גפני מצד הקרש, דאנק ביד אחת זיכה אותו בציון מושלם של 40 נקודות מנבן ספאחיה, ישראל קטורזה, דן שמיר וגלן רייס ג'וניור.

ג'ונסון קיבל מסירה מעל הקרש ובהטבעה מהדהדת זכה גם הוא לציון מושלם. הנרי גרף ציון של 37 נקודות אחרי שהעביר בין הרגליים והרים לעצמו אלי הופ מהקרש, אבל בניסיון ההטבעה הבא, כדי לעלות לגמר, לא הצליח להשלים את הדאנק שתכנן ולבסוף ויתר.

גם בגמר, בין ג'ונסון לבנקס, השניים לא איכזבו. גפני שוב סייע והפעם נשכב על הפרקט ומסר אלי הופ גדול לבנקס, עוד ציון 40 לכוכב הפועל ת"א. ג'ונסון ענה עם חיקוי נפלא לדאנק המפורסם של וינס קרטר משנת 2000, כשהטביע ביד אחת ונתלה איתה על הטבעת, גם זה זכה לציון מושלם מרביעיית השופטים. דאנק בין הרגליים הכניע את בנקס סופית, התואר הלך לג'ונסון.

צפו בניצחון של וובסטר בתחרות השלשות >>>

בתחרות השלשות זכה כוכבה של עירוני נהריה, קורי וובסטר, עם 22 נקודות בגמר. וובסטר גבר על תמיר בלאט (15 נקודות) וגיא פניני (14), שהרשימו יותר בסיבוב הראשון ונחלשו בגמר.

הסיבוב המוקדם נערך לפני המשחק המרכזי, בהשתתפות עמית שמחון (הפועל אילת), גיא פניני (הפועל חולון), ג'רום דייסון (הפועל ירושלים), ג'ון דיברתולומיאו (מכבי ת"א), קורי וובסטר (עירוני נהריה), קאליף ווייאט (עירוני נס ציונה), תמיר בלאט (הפועל חולון) ואור כהן בן ה-16, שזכה במוקדמות שנערכה לקהל הרחב ומשחק בנוער של הפועל ירושלים.

גיא פניני, עם 20 נקודות מתוך 30, תמיר בלאט (17) וקורי וובסטר (16) העפילו לגמר. הניקוד ליתר המתחרים: דיברתולומיאו 15, שמחון 14, קאליף ווייאט 9, ג'רום דייסון 8, אור כהן 8. בסיום משחק האולסטאר תיערך תחרות ההטבעות, בהשתתפות אדריאן בנקס, זאק לידיי, סק הנרי וג'רון ג'ונסון.

הדפס