"מפחיד לחשוב עלינו עם המילטון לצד רייס"

בחולון סופרים את הדקות לגמר. תומאס: "כוח התקפי מדהים"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  13.06.18 - 09:35
תחילת כתבה

אחד השירים הפופולריים ביותר בתקופה האחרונה ביציע של אוהדי הפועל חולון מתחיל בשורה "יושב, סופר את הדקות". וזה, למען האמת, מצב הצבירה הכללי במועדון לקראת גמר הפיינל פור מול מכבי תל אביב. "אנשים פה לא הצליחו לישון מאז המשחק החמישי מול אילת, והשחקנים סידרו לנו עוד שלושה ימים ללא שינה", אמר בהלצה אחד מאנשי חולון. במועדון הייתה שביעות רצון גדולה מהעובדה שכל הכרטיסים לגמר נגמרו בתוך שעתיים וחצי, לאחר שדווקא בחצי הגמר, לא נמכרו כל הכרטיסים שהוקצו לקבוצה.

"אני עדיין נדהם ממה שקרה בחצי הגמר, אבל המטרה עכשיו היא להישאר צנועים ולהיות מוכנים למשחק הבא", אמר טיישון תומאס, אחד מהמצטיינים בניצחון על ירושלים, וניתח את אחת הסיבות המרכזיות להצלחה של חולוניה: "לאורך כל העונה, יש פה שחקן אחר שמצליח לבלוט במשחק נתון. פעם זה אני, פעם תמיר, פעם טו, פעם טי. ג׳יי, פעם ג’ו. זה אחד הדברים החזקים אצלנו".

תומאס משחק כבר תקופה עם קרע ברצועות הכתף, אבל כמובן יעמוד לרשותו של דן שמיר, כמו גם ג׳ו אלכסנדר, שסובל מנקע בקרסול. שחקן נוסף שיחזור מחר למדים הסגולים-צהובים הוא גלן רייס ג׳וניור, לסוג של הדרן. "זה מפחיד לחשוב על קבוצה שבה ג׳ורדן המילטון וגלן רייס ישחקו יחד, הם כוח התקפי מדהים", הוסיף תומאס. "באופן כללי אני מצפה לשחק איתו שוב, למרות שאני לא יודע באיזה כושר הוא".

עוד גורם שיכול לתת יתרון משמעותי לחולון זה הקהל, שכאמור, יצבע בצהוב-סגול את יד אליהו. "את האווירה בחצי גמר זה אני אזכור עוד הרבה זמן ואני בטוח שבגמר תהיה אווירה יותר טובה", אמר הסנטר. "הדבר הכי קרוב מבחינת האווירה שראיתי זה טורניר ה-NCAA ששיחקתי בו, אבל אין מקום להשוות".

אוהדי חולון מבטיחים מצידם אווירה לוהטת בהיכל. אחד מהם, ליאור הררי, בעלי החברה "מיגון להבת אש", מימן כאלף חולצות מיוחדות שיחולקו מחר במשחק בחינם. על פי ההערכות, כ-5,000 אוהדים בצהוב-סגול אמורים לגדוש את יד אליהו.

הדפס