ג'אוואד וויליאמס חתם בהפועל ירושלים

כפי שפורסם לראשונה באתר: הפורוורד ששוחרר מקליבלנד ישחק במלחה. קליין: "יגיע בתחילת השבוע". בינתיים, האדומים נוצחו במשחק אימון על ידי גלבוע/גליל, מזרחי ואוחיון נפצעו

אסף אפל  17.02.11 - 17:22
פעם מול לברון, מהיום עם קטש. וויליאמס (gettyimages)
פעם מול לברון, מהיום עם קטש. וויליאמס (gettyimages)
תחילת כתבה

כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט: ג'אוואד וויליאמס חתם היום (חמישי) בהפועל ירושלים ויצטרף מיידית לסגל של עודד קטש. הפורוורד שוחרר לאחרונה מקליבלנד מה-NBA אחרי שנתיים וחצי בקבוצה, ומהיום הוא שחקן של עודד קטש. "הגענו הבוקר לסיכום עם ג'אוואד וויליאמס, הוא חתם על החוזה שלו ואמור להגיע כבר בתחילת השבוע לישראל", אמר יו"ר הפועל ירושלים דני קליין במסיבת העיתונאים עם גומא אגייאר.

וויליאמס ישחק למעשה בפעם השניה תחת עודד קטש, שאימן אותו לפני שנתיים וחצי בגליל. הביקור הראשון שלו בארץ היה אחרי עונה ביפן, כאשר מעט קודם לכן זכה באליפות המכללות עם צפון קרוליינה. במדי הגליל, שסיימה עימו במקום השמיני בטבלה, סיפק וויליאמס מספרים שעמדו על 9.6 נק' ו-3.8 ריב'. באותה עונה, אגב, הציג וויליאמס את משחקו הטוב ביותר מול הפועל ירושלים, אז קלע 22 נקודות.

וויליאמס שיחק העונה עד סוף דצמבר בקליבלנד ורשם העונה 4 נק' עם 1.8 ריב' בממוצע למשחק. הפורוורד בן ה-28 פתח במשחק אחד העונה בחמישיית הקאבס, הקבוצה החלשה ב-NBA, ובסך הכל הופיע ב-26 משחקים בקבוצה מאוהיו. ב-27 בדצמבר הודיעה קליבלנד כי היא משחררת את השחקן, ימים אחדים לפני שחוזהו היה הופך למובטח עד סיום העונה. בכך חסכו הקאבס מאות אלפי דולרים מהחוזה, אשר היה אמור לשלם לשחקן 1.02 מיליון דולרים.

וויליאמס הופיע במדי הקאבס ב-90 משחקים בסך הכל מאז שעזב את הגליל, בהם סיפק 3.8 נק' ו-1.5 ריב' בממוצע. אשתקד, לצד לברון ג'יימס, פתח וויליאמס ב-6 משחקים ושותף ב-54.

* הפועל ירושלים הפסידה 86:80 לגלבוע/גליל במשחק האימון בגן נר, תוצאה זהה להפסד המביך במלחה להפועל חולון. אולם, החדשות הרעות לא הגיעו מכיוון לוח התוצאות. משה מזרחי ספג חבטה בראש והוא בספק למשחק הליגה מול נתניה ביום ראשון. יוגב אוחיון סובב את הקרסול ונטש את המשחק לפני סיומו. האבחנה למצבו תינתן בימים הקרובים.

 

הדפס