חדרה דורשת לזמן את שי שטרית לפוליגרף

למרות שניצחה במשחקי המבחן ונשארה בליגה, הקבוצה טוענת לקיפוח מגמתי לכאורה. בנוסף לפניה להתאחדות, בחדרה החליטו לצרף את התקציר כראיה לכאורה. צפו והחליטו: האם הטענות נגד השופט מוצדקות או מופרכות?

מערכת אתר ערוץ הספורט  21.05.12 - 17:43
קיפח את חדרה? שי שיטרית
קיפח את חדרה? שי שיטרית
תחילת כתבה

לפני שבוע הפועל חדרה גברה על צעירי ביר אל מכסור 1:2 במשחקי המבחן ונשארה בליגה א', אך למרות שניצחה את המשחק, בחדרה הביעו תרעומת על תצוגת השיפוט של שופט המשחק, שי שטרית. בפניה שיזמה הקבוצה היום (שני) להתאחדות היא שוטחת את טענותיה, ואף דורשת לבצע בדיקת פוליגרף באשר למניעיו.

כזכור, חדרה (בתלבושת השחורה) סיימה מתחת לקו האדום במחוז הצפון של  ליגה א', במקום המוליך למבחנים. במשחק חוץ בעילוט מול ביר אל מכסור, שהתמודדה על העליה מליגה ב', החדרתים ניצחו ועשו את המוטל עליהם, אך גם אחרי שהבטיחו עוד עונה בליגה השלישית, לא הצליחו בחדרה להשתחרר מתחושת הקיפוח, שלטענתם היה מגמתי.

בפניה ששיגרה הקבוצה להתאחדות לכדורגל כתב עורך הדין דן גור: "על אף הניצחון והישרדות מרשתנו בליגה א', לא נראה כי ניתן לעבור לסדר היום, בגין האירועים המפורטים להלן. יש לציין שני מקרים בולטים: האחד, בדקה העשירית, בה לא נשרקה בעיטת עונשין מ-11 מ', כאשר רואים בבירור את הקוון משה פרץ מעדכן את שי שטרית על דבר ההכשלה. השני, בדקה ה-75, בה נשרקה בעיטת עונשין מ-11 מ' לטובת קבוצת ביר אל מכסור, כאשר בפעם נוספת מעדכן הקוון את שטרית ואף מסמן לו בידו, כי לא היתה סיבה לשריקה".

"אמנם אין למרשתנו ראיה למעשים פליליים של שי שטרית", נכתב בנוסף. "אולם התצוגה של השיפוט (ובייחוד תוספת הזמן של 9 דקות), אינה יכולה להיות מקרית והיא מהוה כתם לאיגוד השופטים, כאשר אין לשכוח כי המדובר במשחק פלייאוף, אשר קובע על פי תוצאתו באיזו ליגה תשחק כל אחת מן הקבוצות המתמודדות בו".

צפו בתקציר המשחק והחליטו: האם הטענות צודקות או מופרכות? =>

"לאור האמור לעיל",  מסכם עורך הדין גור, "תדרוש מרשתנו כי שי שטרית ייבדק באמצעות הפוליגרף, ויישאל האם היו מעורבים בשיפוט שלו באותו משחק שיקולים זרים כאלה או אחרים, או כל שאלה ברוח זו, אשר אנשי המקצוע ימצאו לנכון לשאול בנסיבות העניין".

בתוך כך, קלטת עם תקציר המשחק הגיעה לידי אתר ערוץ הספורט, ולכם נותר רק לצפות בקטע ולהחליט האם לדעתכם יש צדק בטענות הקבוצה, או אולי הם דווקא מופרכות. יש לציין כי הכתוביות המצורפות בסרטון צורפו ע"י אנשי חדרה, ולא ע"י אתר ערוץ הספורט.

הדפס