שוב אדום: אוראל דגני חתם לשנתיים בהפועל

לקבוצה יש גם אופציה לעונה נוספת. אמיר כבירי יצמצם הוצאות וישקיע 24 מיליון פחות

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  10.08.16 - 16:05
(האתר הרשמי, הפועל ת"א)
(האתר הרשמי, הפועל ת"א)
תחילת כתבה

מסתבר שאמיר כבירי לומד מטעויות. אחרי שהוציא מכיסו כ-30 מיליון שקלים בעונה שעברה, הפעם יצטרך בעלי הפועל תל אביב להוציא 12 מיליון שקלים בלבד במקרה הגרוע ביותר. מנתונים של הבקרה התקציבית, עולה כי מתוך תקציב של 40 מיליון שקלים, כבירי ערב ל-8 מיליון בבטוחות שהציג לבקרה. יתר הכסף מגיע מספונסרים, מינויים, זכויות שידור וכמה אנשי עסקים, שתרמו למועדון, כשרובם ביקש לשמור על אנונימיות.

הבקרה אינה מחויבת לפרסם את שמות האנשים. עם זאת, עופר אורליצקי הבהיר כי כל צ'ק ערבות שנכנס נבדק. מהנתונים עולה עוד כי איש העסקים, מני ויצמן, שתורם לא מעט להפועל ת"א, לא ערב לשום סכום, לפחות לא בשמו. "הבטחנו לאלי גוטמן שנדאג להעביר את עזרא וידין וכך היה", אמר גורם בהפועל ת"א בנושא הבקרה, "אלי עובד כל כך קשה כדי שתהיה כאן קבוצה ראויה שתרוץ קדימה. אנחנו צריכים לעמוד בהתחייבויות שלנו".

בבקרה ציינו כי הפועל טרם העבירה את החוזים של השחקנים הזרים החדשים, אבל בגביע הטוטו אין צורך לכך. עזרא וידין עברו בבקרה ויפתחו היום (רביעי) מול מכבי פתח תקווה. גל שיש יתופקד כבלם, בשל מנוחה שמקבל מרקו סימיץ'. נמניה ניקוליץ' הפצוע לא יהיה בסגל. צליל חתוכה יחליף את אריאל הרוש, שיקבל גם הוא מנוחה לקראת הדרבי התל אביבי בשבוע הבא.

בתוך כך הקבוצה קיבלה שחקן רכש חדש. מדובר באוראל דגני ששוחרר היום באופן רשמי ממכבי חיפה וחתם על חוזה לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת באמצעות סוכנו זיו שטרנברג. 

השחקנים מצפים היום לקבל את משכורת חודש יוני. בתוך כך, בעוד חמישה ימים אמורה להתבצע הפעימה האחרונה של ההסדר אליו הגיע ארגון השחקנים עם ההפועל ת"א על הכספים שחייבת מהעונה האחרונה. ליביו אנטל קיבל 20 אלף יורו מחולקים לכמה תשלומים על חובות העונה הקודמת. בהפועל מחפשים לו, לקלאודיו בומבה ולדודו ביטון קבוצות כדי להשתחרר מהחוזים שלהם, אבל כרגע אין הצעות קונקרטיות. גיא אסולין, שמחזיק בחוזה, לא מורשה לבוא לאימונים ושוקל את צעדיו המשפטיים כנגד המועדון.

הדפס