אום אל פאחם מאיימת: "אם לא יהיה קהל, לא נופיע מול בית"ר"

בקבוצה כועסים על הבקשה של בית"ר: "אוהדים קנו כבר כרטיסים ואורגנו הסעות. בושה, זו לא החלטת משטרה בכלל". במועדון פנו בדרישה להיות נוכחים בדיון בו תתקבל ההחלטה, וההתאחדות נענתה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  28.01.13 - 17:52
טדי יהיה ריק? (קובי אליהו, וואלה)
טדי יהיה ריק? (קובי אליהו, וואלה)
תחילת כתבההפצצה שהטיל איציק קורנפיין בפגישה עם יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון, לא משפיעה רק על בית"ר ירושלים אלא גם על היריבה מחר (שלישי) בגביע, מכבי אום אל פאחם. מיד אחרי הפגישה בין לוזון לקורנפיין שמעו בקבוצה כי הירושלמים ביקשו לערוך את המשחק ללא קהל ולא ממש אהבו את זה.

הקבוצה מהליגה הלאומית שלחה איום ברור. "אם יוחלט לקיים את המשחק ללא קהל אז אין לו ערך ספורטיבי ונשקול שלא להופיע", הודיע המועדון. "אי אפשר לשחק כדורגל בלי קהל". כידוע, אחת הסיבות אשר בגינן אום אל פאחם לא מעוניינת לקיים מפגש ללא קהל היא העובדה שבמשחקי הגביע ההכנסות מתחלקות באופן שווה בין הקבוצות".

"מכרנו 1,500 כרטיסים, 80 אלף ש"ח", אמרו באום אל פאחם, "אמורים להיות 20 אוטובוסים, שעלו לנו 60 אלף ש"ח ואנשים ביטלו את יום העבודה שלהם, זו שערוריה. לא מדובר בהחלטה של המשטרה, אז כיצד הם מבקשים לקיים את זה בלי קהל, בלי להודיע לנו. אנחנו דורשים מההתאחדות לערוך את המשחק עם קהל".

בנוסף, מכתב רשמי בנושא נשלח להתאחדות לכדורגל, ובו דרישה שנציגי הקבוצה יהיו נוכחים בדיון אשר יקבע האם יתקיים משחק ללא קהל. "מדוע אוהדינו צריכים להיענש בגלל עבירות של אוהדי בית"ר?", נכתב בהודעה. "אנחנו רוצים להיות נוכחים בדיון שבו תיקבע הביתיות". ההתאחדות לא היססה ונענתה לבקשה לכלול את אנשי אום אל פאחם בדיון.

כאמור, מוקדם יותר ראשי ההתאחדות ביקשו מהנהלת הקבוצה, שלא לרדת מכר הדשא אם ישמעו קריאות נגד מוחמד, אבל במועדון לא ענו בחיוב על כך. "מבטיח שאם תהיה קריאה נגד מוחמד", אמר מוקדם יותר מנכ"ל הקבוצה, איהב מחמיד, "נרד מהמגרש. לוזון לא יגרום לנו לשנות את זה. אנחנו לא הולכים למלחמה, נפסיד או ננצח בכבוד".

"לא איכפת לנו מהפוליטיקאים ומה שהם מנסים לעשות מהמשחק הזה. אנחנו נבוא עם פרחים ונביא אותם לאוהדים של בית"ר. מקווה שהם יכבדו אותנו גם".

הדפס

תגובות

הוסף תגובה 17 תגובות ב 13 דיונים
13.
אנשי האתחדות תכנסו

אגבאריה   29.01.13 00:21

אי אפשר לערוך את המשחק ללו כהל בסדר אתם רואים אוהדי ביתר. גזעניים והולכים לעסות בלגן בשוט מאוד תפרקו את הגבוצה היום עם אום אלפחם. מחר עם סכנין אחר כך עם לוד תעזבו אתנו מהשתיות. השחק יוערך כמו שצריך ואם יקרה. משו. יש מקום שקראים לו בית הדין של האתחדות בשבל מה. מקבלים כסף

הגב לתגובה זו
12.
חחחחחח צביעות לשמה

ביתר  28.01.13 22:11

כשאומרים שיבוא קהל הם בוכים שירדו מהמגרש אבל כשאומרים להם טוב אין קהל פתאום הם רוצים לכולם ברור מה המניע שלכם

הגב לתגובה זו
11.
מס' 2...

סבלנות וסובלנות  28.01.13 21:50

אני גם מהמגזר הערבי ישראלי....מס' 2 אתה באמת צודק....עדיף ללא קהל...ככה שהמשחק יעבור בשקט....מילה טובה מגיעה לקורנפיין........בן אדם גדול ומבין עניין...מצד שני..הלוואי ויהיה קהל....זה יתן רק טעם טוב בתנאי שיעבור בצורה ספורטיבית ולא משנה מי ינצח!!!!!!!....אקבל הפסד של אום אלפחם וכל קללה אחרת חוץ מהנביא מוחמד!!!!!!!

הגב לתגובה זו
10.
רעיון גאוני

לואי  28.01.13 20:50

יש לי רעיון ממש גאוני.. להוריד את בית"ר ים לליגה ג שם יפגשו הרבה קבוצות ערביות. לאט לאט יתרגלו לערבים. עד שיגיעו חזרה לליגת העל אולי הקהל שלהם יהיה שפוי

הגב לתגובה זו
9.
עכו

רפעת שעבאן  28.01.13 20:40

צריך למגר תופעת הגזענות במגרשי הכדורגל על ידי הענשת האוהדים הגזענים וסילוקם מהמגרשים והפעלת עונשיים החמורים בחוק

הגב לתגובה זו
8.
תאכלס מה הם אשמים בפדיחות של בית"ר? צריך להכניס (לת)

אורן  28.01.13 19:43

הגב לתגובה זו
7.
עם מפחדים שלא יהיה

דוד  28.01.13 18:55

קהל בגלל שאחר כך לא יהיה להם על מה להיתלונן הם מחפשים ומתים שהקהל של ירושלים יעשה בלגן כי רק על זה כל הערבים חיים

הגב לתגובה זו
6.
מה שמראה שהם רק בשביל הפרובוקציה שלא לשחק

ק' לז'  28.01.13 18:36

הם יודעים שמקצועים עם נופלים מבית"ר, במיוחד בטדי. הם רק רוצים לעשות רעש גדול שישמעו אותם בכל העולם. פה מתחיל ופה נגמר הסיפור.

הגב לתגובה זו
5.
בטח שאתם רוצים קהל, רק מחפשים בלגן

ר.ר  28.01.13 18:17

מצד אחד אתם צודקים ומצד שני קשה שלא לראות את האינטרס שלכם... הצעקות נגד מוחמד לא במקום בכלל אבל אתם מתים לשמוע אותם... כי אתם רוצים לראות את בית"ר נענשת ואחר כך לצעוק "בזיון"... הצעת פשרה: תארחו את המשחק בטדי... עם כל מה שקשור בזה... הוצאות ונישאה בתקריות לפני+בזמן+אחרי המשחק....

הגב לתגובה זו
כן רק בלגן כחה אהדים קבוצה (לת)

ביתר   28.01.13 21:16

הגב לתגובה זו
4.
יהודים כל זמן מפחדים

אמג׳ד  28.01.13 18:02

יהודים כל זמן מפחדים

הגב לתגובה זו
בית''ר אהבת חיי

דודו ישראל  28.01.13 19:25

 מה אתה מקלל יהודים אני אוהד בית''ר גאה וגם יהודי גאה  שרוף ושתידע אני לא מפחד מאף ערבי  אז עד לפה אל תקלל יהודים זה שבכל  העולם שונאים יהודים זה לא אומר שאאתה גם צריך  אז עד לפה . אל תקלל יהודים!ייצור אחד 

הגב לתגובה זו
מוב

מוסלמי   28.01.13 21:17

בבקשה תרשום פה ת`מספר שלך יגבר

הגב לתגובה זו