נציגה שלישית לליגה א': שפרעם בשמינית. צפו

שער ובישול של עארה סידר 1:2 ביתי על בני מוסמוס

מערכת אתר ערוץ הספורט  07.01.18 - 14:45
תחילת כתבה

נציגה נוספת לליגה א': אחרי דחיית המשחק בשישי עקב תנאי מזג האוויר, הפועל שפרעם עלתה לשמינית גמר גביע המדינה היום (ראשון) אחרי שגברה 1:2 על בני מוסמוס.

המארחת הפכה לנציגה השלישית מליגה א' שתעפיל לשלב 16 האחרונות, כשלנו רק נותר לדמיין מה יקרה אם אחת מהגדולות יצפינו בשלב הבא כדי לפגוש את שפרעם באצטדיונה הביתי. האמת? אחרי שמוסמוס מליגה ג' הדהימה את בני לוד מהלאומית, היום כבר דברים נראו אחרת.

פערי הרמות היו בולטים לעין כבר מהפתיחה. אחרי לחץ כבד במשך 45 דקות, הכחולים עלו ליתרון רגע לפני ההפסקה. בדקה ה-45, כדור קרן מצא את הראש של נמיל עארה, שמתוך הרחבה נגח לרשת הגבוהה.

שפרעם המשיכה להכתיב את הקצב במחצית השניה, ובדקה ה-58 הצליחה להכפיל את היתרון. נמיל עארה לקח על עצמו את תפקיד המבשל, כשכדור שוער הגיע עד לחלוץ שהגביה מהאגף לראש של פיראס קורטם שנגח לרשת, ורץ לחגוג.

בדקה ה-90, התרחש אירוע שהעיב על החגיגות. מג'די חלאיילה, שוער שפרעם, ספק נגע בידו מחוץ לרחבה והורחק. רן גוזלן הצליח להמתיק מעט את הגלולה, כשסובב כדור חופשי אדיר לרשת של אחמד דיאב, שנעצר רק ברשת. מוסמוס לחצה, אך לא הצליחה להשוות. 1:2 לשפרעם בסיום, למורת רוחם של שחקני מוסמוס שמחו נגד תוספת הזמן הקצרה לדעתם של השופט.

הדפס