21:45: מליקסון ועטר יפתחו בהרכב ישראל בליכטנשטיין

סוף הקמפיין מתקרב: הנבחרת תנסה לא למעוד מול היריבה הכי חלשה שלה במוקדמות המונדיאל ולצבור ביטחון לקראת הביקור של ספרד בשני. גם קלטינס, רפאלוב וחמד ב-11

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.10.17 - 18:40
תחילת כתבה

נבחרת ישראל תעלה הערב (שישי, 21:45) למשחק הלפני אחרון שלה בקמפיין מוקדמות מונדיאל 2018 ותתארח אצל הנבחרת החלשה ביותר בבית, ליכטנשטיין, בתקווה להחזיר מעט מהכבוד שנרמס במשחקים הקודמים.

  • הערב ב-21:45: ישראל מתארחת אצל ליכטנשטיין

המאמן אלישע לוי תירגל את ההרכב המשוער שלו ביומיים האחרונים והעדיף בסופו של דבר את מאור מליקסון במקומו של איתי שכטר בהרכב, כשגם אלירן עטר ב-11 של הכחולים לבנים. כרגע. אגב, שחקנים בנבחרת הביעו פליאה מדוע דור אלו, המגן הימני הטבעי היחיד בסגל, לא פותח ואלישע לוי מעדיף את דוד קלטינס על פניו.

אריאל הרוש, ששיחק מצוין מול איטליה, ימשיך לקבל את הקרדיט בין הקורות. "אם לא ננצח, זו תהיה בושה גדולה עבורנו", אמר אחד משחקני הנבחרת לקראת המשחק. "זה לא בא ממקום של זלזול בליכטנשטיין, אבל אנחנו הרבה יותר טובים מהם וחייבים לנצח".

הרכב נבחרת ישראל: אריאל הרוש; דוד קלטינס, טל בן חיים, איתן טיבי, אופיר דוידזאדה; ביברס נאתכו, מרוהאן קבהא, ליאור רפאלוב; אלירן עטר, מאור מליקסון, תומר חמד.

הדפס