בן שהר שוחרר מהנבחרת, שכטר זומן במקומו

חלוץ ב"ש סובל מפציעה. ביטון: "היה חשוב להחזיר את הכבוד"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.10.18 - 20:33
תחילת כתבה

אחרי הניצחון הראשון תחת אנדי הרצוג, 1:2 על סקוטלנד אמש (חמישי), שחקני הנבחרת מפנים את תשומת ליבם לאלבניה ביום ראשון בטרנר, כש-3 נקודות נוספות ישימו את ישראל בעמדה מצוינת לסיים במקום הראשון ולעלות לפלייאוף. ההרכב שפתח הסתפק בטיפולים במלון, בעוד המחליפים הגיעו לאימון בכפר גלים. בן שהר, שנפצע מול הסקוטים, קיבל שחרור ואיתי שכטר ממכבי תל אביב זומן במקומו. לאחרון חמישה שערים ב-27 הופעות בנבחרת.

בן ביטון צפה במשחק מהספסל, אבל מתרכז בתמונה הכוללת: "באופן אישי ברור שכל שחקן רוצה לשחק, אבל נבחרת בשבילי זה כבוד וגאווה. מתי שיצטרכו אותי, אני אכנס ואתן את ה-100 אחוז שלי. אנחנו מאוד שמחים. אנחנו מתרכזים בלעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר, היה לנו חשוב להחזיר את הכבוד שלנו אחרי ההפסדים האחרונים. אני שמח שמעבר לתוצאה נראינו טוב ברוב שלבי המשחק. זה כבר מאחורינו ואנחנו מתרכזים ביום ראשון".

מגן ב"ש התייחס לאווירה הצפויה במגרשו הביתי: "טרנר מלא ודוחף זה דבר מדהים, אני מכיר את זה באופן אישי ואני מקווה שזה מה שיהיה ביום ראשון. אני קורא לקהל לבוא ולדחוף אותנו, עם העוצמות של טרנר נוכל להשיג את מה שאנחנו רוצים. אני בכושר טוב, אני לא הנושא המרכזי פה, אלא הנבחרת והצלחתה. עצם זה שאני פה זה כבוד עבורי. אני חושב שאני בכושר טוב ומתי שיצטרכו אותי אתן כל מה שצריך בשביל הנבחרת".

דן איינבינדר, שעלה מהספסל, נשמע מסופק מההופעה: "יצאנו מרוצים, האוהדים יצאו מרוצים שזה אחד הדברים החשובים והמטרות, להחזיר את אמון הקהל. שילכו הביתה בהרגשה טובה ויחזרו כך ביום ראשון. זה מה שמסמל את המשחק מבחינתי. אפשר להגיד שהאמון חזר ולומר שבראשון אנחנו רוצים לבוא באותה גישה ומטרה, שאנחנו רוצים להילחם בשביל האוהדים. תמיד לנסות לנצח, להראות מחויבות ורצון טוב, בשבילנו ובשביל המדינה כולה".

הקשר כבר מרוכז באלבניה: "אחרי המשחק הטוב אתמול, לקחנו רק שלוש נקודות. כולנו עם הרגליים על הקרקע, מתכוננים לראשון, לעשות את הכי טוב שאנחנו יכולים. יהיה משחק לא פחות קשה, נשאף לשחק טוב, גם לקחת את הנקודות וגם שהקהל יחזור עם תחושה טובה".

איינבינדר התייחס בחיוך גם לשירה של הרצוג בחגיגות הניצחון: "פחות טוב מכישרון האימון, הוא בא לאמן וזה מה שחשוב. אנחנו שמחים שיש אווירה טובה, לא חווינו הרבה ניצחונות וזה חשוב לדעת לחגוג במידות הנכונות את הניצחון הזה. קמנו ליום חדש, מתכוננים לאלבניה".

הדפס