פרסום ראשון: עידן ורד חתם בכוכב האדום

הקשר שעזב את מכבי חיפה סגר לשנתיים אצל סגנית אלופת סרביה

תומר לוי
תומר לוי  26.06.15 - 18:07
עובר לסרביה. ורד (צילום מסך)
עובר לסרביה. ורד (צילום מסך)
תחילת כתבה

אחרי שש עונות במכבי חיפה, עידן ורד מתקדם לתחנה הבאה בקריירה שלו. הקשר חתם הערב (שישי) לשנתיים בכוכב האדום בלגרד, סגנית אלופת סרביה, שתשחק בעונה הבאה בליגה האירופית, באמצעות הסוכנת ויקי ואקנין, שסיפרה: "אני מאוד שמחה ומתרגשת בשביל עידן. מאמינה בו מאוד ובטוחה שיצליח. מדובר במועדון מפאר ואני מקווה שהצעד הבא שלו יהיה מכאן לאירופה הגדולה".

הנציג החדש בבלגרד סיפר אחרי החתימה: "אני מאושר מהמעבר שלי לכוכב האדום. צפיתי באינטרנט במשחקים מהעבר וגם מהתקופה האחרונה ומאוד התרשמתי מהקבוצה. החלום שלי היה לצאת לאירופה ועשיתי זאת". על המועדון אמר הקשר: "שמעתי הרבה על האוהדים של הקבוצה ועל האווירה המיוחדת שהם מייצרים. אני מקווה שנצליח להחזיר את האליפות לכוכב האדום, זה שם גדול ומכור בזירה האירופית".

זאת התחנה הראשונה של ורד באירופה, אחרי שהגיע לכוכב האדום כשחקן חופשי. בעונה החולפת, הוא כבש שישה שערים ב-28 משחקי ליגה, כשפתח רק בשמונה מהם. השחקן גדל בהכח רמת גן ועבר לבית"ר ירושלים בשנת 2007/8, שם שיחק שלוש עונות בהן כבש חמישה שערים. הוא נמצא במכבי חיפה משנת 2009/10 וכבש במדיה שמונה שערים ב-102 הופעות. את העונה האחרונה הוא פתח טוב והיה לאחד השחקנים הבולטים בירוק, אך בהמשך עלה בעיקר מהספסל.

אחרי שהבין שלא ימשיך במכבי חיפה, ורד יצא להתרשמות ברומניה, שם דחה שתי הצעות מקבוצות צמרת בליגה המקומית. מי שנכנסה איתו למשא ומתן היא דינמו בוקרשט, אך הקשר והקבוצה לא הגיעו לסיכום. בהמשך, הוא דחה הצעה גם מסגנית האלופה הרומנית, טרגו מורש.

אחרי התרשמות בכוכב האדום, ורד החליט לחתום במדי הקבוצה. בסרביה תיארו את החתמתו כמחליף לקשר דארקו לאזוביץ', שנמכר לגנואה. מאמן הקבוצה מבלגרד מיאודראג בוזוביץ' הוסיף שהליגיונר החדש מהווה עבורו חיזוק הכרחי להרכב שלו בעמדת הקיצוני.

הדפס