חמד: יש משבר בנבחרת, האווירה לא טובה

חלוץ ברייטון: "לפעמים אני לא מקבל את הקרדיט שמגיע לי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.09.17 - 11:54
תחילת כתבה

אחרי הסערה בעקבות דבריו לאחר המשחק של הנבחרת מול ספרד, תומר חמד חזר לנבחרת, אבל עלה רק במחליף מול מקדוניה. חלוץ ברייטון שוחרר לאחר מכן מהסגל בשל פציעה, ולא שיחק מול איטליה בצל סערת זריקת סרט הקפטן על ידי ערן זהבי ופרישתו מהנבחרת. כעבור ימים ספורים חמד שוב עלה על הדשא וכבש את שער הפרמייר-ליג הראשון שלו.

בראיון לתקשורת האנגלית התייחס חמד לנבחרת, ושוב, לא בחל במילים. "יש משבר בנבחרת ישראל, אנשים לא אוהבים אותה. האווירה לא טובה. פחות אוהדים באים למשחקים, התוצאות לא טובות, אבל אנחנו חייבים להמשיך להילחם. אני אף פעם לא אלך למאמן ואבקש ממנו לשחק כחלוץ. אני לא אחד שיעשה דבר כזה, המאמן צריך להחליט. אולי לפעמים אני לא מקבל את הקרדיט שמגיע לי בנבחרת".

מחר (22:00) חמד צפוי לפתוח בהרכב של ברייטון מול בורנמות'. החלוץ: "אנחנו יודעים שעבודה קשה היא הדרך היחידה לנצח משחקים בפרמייר-ליג. כל הקבוצות עובדות קשה, אבל אנחנו צריכים לעבוד קשה יותר ולתת הכל. כולם ראו שנתנו הכל 90 דקות מול ווסט ברומיץ'.  לגבי עתידו הוסיף: "אם אני טוב, אין סיבה לעזוב ואני לא חושב שזה ישתנה בינואר. יגיע עוד חלוץ, אבל זה בסדר. יש עוד הרבה משחקים עד אז".

הדפס