שלזינגר: זה אחד הימים הקשים שלי בקריירה

למרות מחלה, הג'ודאית זכתה בארד בפאריס והבטיחה מעשית את מקומה בלונדון. ג'רבי: החלום האולימפי נגמר

דניאל רוט  04.02.12 - 21:40
תחילת כתבה

מדליית ארד בה זכתה אליס שלזינגר היום (שבת) בגראנד סלאם היוקרתי של פאריס סגרה ככל הנראה את המאבק על הכרטיס האולימפי בינה לבין ירדן ג'רבי במשקל עד 63 ק"ג. בעוד ששלזינגר אספה נקודות דירוג יקרות, ג'רבי התרחקה מאוד והסיכוי שלה לצמק את הפער הוא אפסי ביותר וגם היא מבינה זאת.

"חלום האולימפיאדה הסתיים", כתבה ג'רבי בעמוד שלה בפייסבוק. "שנתיים ארוכות עם כל כך הרבה רגעים שמחים, עצובים, קשים, מאכזבים ומרגשים הגיעו לסיומן. אני לא יכולה לתאר מה אני מרגישה כרגע, אבל נתתי 100 אחוזים מעצמי בכל התקופה הזו. הפציעה העיקשת מטוקיו לא עזבה אותי וקצת הרסה לי את סיום".

ג'רבי הודתה למאמן שלה שני הרשקו: "הוא חווה איתי את כל הרגעים והיה שם תמיד. אני מאוד מעריכה אותו על זה ומודה לו. תודה רבה לכולם על ההתעניינות והפרגון. אני נשארת עם התחושה של צביטה בלב".

"זה אחד הימים הכי קשים שעברתי בכל הקריירה שלי", אמרה אליס שלזינגר לערוץ הספורט, "כשקמתי בבוקר לא ידעתי אם אני אתחרה או לא כי בימים האחרונים הייתי עם חום גבוה ולא זזתי מהמיטה. בסוף הלכתי לחימום והשתתפתי. עכשיו אני חוזרת למיטה". על העובדה שהיא בדרך הבטוחה להופעה שניה ברציפות במשחקים האולימפיים אמרה שלזינגר: "אנוח כמה ימים ואז אתחיל לעבוד קשה מההתחלה. יש לי עוד כמה תחרויות שבהן אני צריכה להציג ג'ודו טוב ואחרי זה אתחיל לחשוב על לונדון"

הדפס