אלגרי: "משתמשים המון ב-VAR, זה לא ספורט"

מאמן יובנטוס התלונן, אבל מרוצה מה-2:2: "יכולנו להפסיד"

מערכת אתר ערוץ הספורט  02.10.17 - 10:20
תחילת כתבה

שבעה מחזורים עברו בליגה האיטלקית ורק קבוצה אחת נותרה מושלמת - נאפולי. יובנטוס, שדהרה לצידה, איבדה אתמול (ראשון) נקודות ראשונות ב-2:2 מול אטלאנטה, בעוד התכולים גברו 0:3 על קליארי.

יובנטוס הייתה בטוחה שהיא משייטת לניצחון. הגברת הזקנה כבר הובילה 0:2 על אטלאנטה בדקה ה-24, אבל אישרה ליריבה לחזור. שש דקות לסיום, פאולו דיבאלה החמיץ פנדל ראשון בקריירה שלו והשאיר את מסימיליאנו אלגרי בידיים ריקות.

למרות איבוד הנקודות, אלגרי נשמע רגוע: "זאת הייתה הופעה טובה שלנו מבחינה טכנית ואינטנסיבית. זה נראה שהמשחק בידיים שלנו, אבל אז ספגנו שער וזה העיר את העניינים. בסופו של דבר אפשר להגיד שהתוצאה טובה עבורנו, יכולנו גם להפסיד במתפרצת. בכל זאת, מאוד מאכזב לאבד יתרון של שני שערים".

כמו בכמה משחקים נוספים במהלך העונה, שופט הווידאו התערב בשתי החלטות. שער של מריו מנדז'וקיץ' נפסל בעקבות מרפק של סטפן ליכטשטיינר כשמן העבר השני, הביאנקונרי קיבלו את הפנדל אותו החמיץ דיבאלה. אלגרי התלונן: "אם ישתמשו בכל רגע בשופטי הווידאו, כדורגל כבר לא יהיה ספורט. אני חושב שצריך להשתמש בטכנולוגיה רק במקרים של נבדל או הכרעה של האם הכדור עבר את הקו".

הדפס