"דיבאלה, למד ממני. תהיה ביובה עד הסוף"

דל פיירו במסר לחלוץ הלוהט: "חושב שהוא ראוי למספר 10"

מערכת אתר ערוץ הספורט  06.10.17 - 18:20
תחילת כתבה

פאולו דיבאלה הוא לא עוד שחקן ביובנטוס, אבל ייקח לו עוד הרבה זמן עד שהוא יהפוך לאגדה ברמה של אלסנדרו דל פיירו. הארגנטינאי שכבש 10 שערי ליגה העונה, כשעברו רק 7 מחזורים, באופן טבעי מושך עניין מענקיות היבשת, ובארסה בראשן, אבל לדל פיירו יש מסר חד משמעי אליו.

"הוא ראוי ללבוש את החולצה עם הספרה 10. היא לא הייתה הרכוש האישי שלי", חלוץ העבר סיפר, "דיבאלה השתפר לאחרונה והפך לשחקן על. הוא צריך לעשות הכל כדי להישאר ביובנטוס עד סוף הקריירה. אני ממליץ לו שינהג כמוני".

דל פיירו בטוח שמבין שחקני הסגל הנוכחיים, אין שחקן שיכול להיכנס ללב הקהל בטורינו יותר ממנו: "אני מקווה שהוא יוכל לעשות את מה שאני עשיתי. מבין שחקני הסגל הנוכחיים, הוא השחקן שהאוהדים יכולים לאהוב הכי הרבה, עכשיו זה תלוי בו".

הקפטן האגדי החמיא לשחקן נוסף בסגל של האלופה, רודריגו בנטקור הצעיר, שהגיע השנה מבוקה ג'וניורס: "לאלגרי יש עין טובה בשחקנים. אפשר לראות ביבור שביחס לשחקנים אחרים בני 20, בנטקור הוא שחקן בעל כישרון ענק שרק יתפתח עם השנים".

דל פיירו שיחק 19 שנים אצל הביאנקונרי, ואף ירד איתה לסריה ב' אחרי פרשת הקאלצ'פולי. במהלך תקופתו בטורינו הוא זכה ב-7 אליפויות וכן בליגת האלופות. כעת, דיבאלה שפתח את העונה בצורה מסחררת, יצטרך להמשיך בכושר הנוכחי, ויותר מהכל, להוכיח נאמנות, על מנת לזכות לכבוד שאוהדי יובנטוס רוחשים עד היום לדל פיירו.

הדפס