פנדל רפאים עזר לאינטר לגבור 1:2 על פיורה

השופט ראה במוניטור יד, שספק אם היתה. שער ובישול לאיקרדי

מערכת אתר ערוץ הספורט  25.09.18 - 23:58
תחילת כתבה

מסתבר שגם הוספת שופטי המוניטור לא יכולה למנוע את טעויות, כך לפחות התברר ב-1:2 של אינטר הערב (שלישי) מול פיורנטינה במשחק שפתח את המחזור ה-6 בליגה האיטלקית. הנראזורי נהנו מפנדל שנקבע אחרי שהשופט, סילביו מאצולני, צפה בהילוך החוזר בספק נגיעת היד של ויטור הוגו ברחבה ולמרות שמסלול הכדור לא השתנה וקשה היה להבחין בנגיעה של הכדור בידו, פסק על בעיטת עונשין מ-11 מטרים.

האירוע מעורר המחלוקת התרחש בדקה ה-44 ומאורו איקרדי לא היה צריך יותר מזה כדי להעניק לאינטר יתרון מהנקודה הלבנה רגע לפני השריקה למחצית. שער ליגה ראשון העונה לחלוץ, שכבש 29 כאלה בעונה שעברה. עם זאת, היתרון החזיק מעמד 8 דקות נטו. בעיטה של פדריקו קייזה מ-25 מטרים פגעה במילאן סקריניאר, העתה את סמיר הנדנוביץ' ונכנסה פנימה.

סטפנו פיולי כבר חשב שהוא ייצא עם נקודה מהסן סירו, אבל 13 דקות לסיום ספג את השני דאבל פס בין איקרדי לדנילו דאמברוסיו הסתיים בשער של האחרון והעניק לנראזורי ניצחון שלישי העונה (ראשון בבית), שלוש נקודות חשובות והשווה את מאזנה לזה של הוויולה. כבר בעוד ארבעה ימים ינסה לוצ'יאנו ספאלטי להמשיך את המומנטום עם ניצחון שני ברצף בבית, הפעם על קליארי.

הדפס