קנאלס בוולנסיה, גבי מיליטו עזב את בארסה

השוק הספרדי מתעורר: הקשר של ריאל הושאל וישחק במסטאייה, בלם ברצלונה באינדפנדיינטה. רומאו בצ'לסי

מערכת אתר ערוץ הספורט  04.08.11 - 23:39
קנאלס, אולי במסטאייה הוא יקבל צ'אנס? (gettyimages)
קנאלס, אולי במסטאייה הוא יקבל צ'אנס? (gettyimages)
תחילת כתבה

שוק ההעברות בפסרד עבר כמה טלטלות קטנות ביממה האחרונה, בעיקר בגזרת הגדולות. סרחיו קנאלס הושאל מריאל מדריד לוולנסיה, גבי מיליטו, ג'פרן ואוריול רומאו עזבו את ברצלונה וגם מסביב נרשמו כמה תנועות מעניינות.

סרחיו קנאלס, הקשר הצעיר שהגיע לברנבאו מראסינג סנטאנדר, הושאל לשנתיים מריאל מדריד לוולנסיה. במסטאייה שילמו תמורתו מיליון יורו ואת עלות שכרו ויוכלו לרכוש אותו תמורת 12 מיליון יורו בסיום כל אחת מהעונות. במקרה שהעטלפים יחליטו לממש את אופציית הרכישה, ריאל תוכל לקנות אותו בשתי העונות הראשונות בעלות של 15-18 מיליון יורו. השחקן נמצא כעת יחד עם הנבחרת הצעירה בגביע העולם עד גיל 20.

גבי מיליטו, הבלם הארגנטיני בן ה-30, עוזב את ברצלונה וחוזר לאינדפנדיינטה, המועדון ממנו הגיע לאירופה ב-2003. שמונה העונות שלו בכדורגל הספרדי היו רצופות פציעות ואכזבות, ביניהן ביטול החתימה שלו בריאל מדריד עקב פציעה בברך. גם העונה האחרונה הייתה בטעם חמוץ-מתוק, עם זכיה בליגה ובצ'מפיונס לצד אכזבה עם נבחרת ארגנטינה בקופה אמריקה.

ג'פרן סוארס, הקשר-חלוץ הכשרוני של ברצלונה, הוצג כשחקן ספורטינג ליסבון, ששילמה תמורתו 3.75 מיליון יורו ובונוסים אפשריים בסך 200 אלף יורו. ברצלונה תוכל לרכוש אותו בחזרה בעבור 8 מיליון יורו בסיום העונה הראשונה או ב-12 מיליון לאחר העונה השניה. אלופת אירופה גם תרוויח 20 אחוזים ממכירה עתידית של השחקן, שסעיף השחרור שלו מהבירה הפורטוגלית עומד על 30 מיליון יורו.

אוריול רומאו, שחקנה הצעיר של ברצלונה, נמכר סופית לצ'לסי תמורת 5 מיליון יורו. בארסה מחזיקה באופציית רכישה בחזרה תמורת 10 מיליון יורו בסיום העונה הראשונה ו-15 מיליון בסיום השניה.

חבייר אריסמנדי בן ה-27 עבר מחטאפה לנוישאטל השווייצרית. אחרי החתמתם של ויקטור סאנצ'ס ודויד נבארו הפך הקשר לרכש הספרדי השלישי הקיץ של המאמן חואקין קפארוס.

אתלטיקו מדריד: דייגו, הקשר הברזילאי המבוקש בוויסנטה קלדרון, לא נכלל ברשימת הסגל של וולפסבורג לעונה הקרובה בבונדסליגה. גם חלוץ אספניול דניאל אוסבלדו על הכוונת של הקולצ'ונרוס.

הדפס