"לא מצטער שקיבלנו את אתלטיקו מדריד ברבע"

מאמן ברצלונה לואיס אנריקה מרוצה. סימאונה תירגל מערך התקפי

מערכת אתר ערוץ הספורט  20.01.15 - 18:01
תחילת כתבה

"אני לא מצטער שקיבלנו את אתלטיקו ברבע הגמר", הצהיר מאמן ברצלונה לואיס אנריקה, שקבוצתו ניצחה את הקולצ'ונרוס לאחרונה בליגה (1:3). ריאל מדריד כבר הודחה, השניה והשלישית בטבלה יחלו ביום רביעי (23:00) את המפגש הכפול ביניהן בגביע המלך.

"ברור שהם ינסו לעשות דברים חדשים, יהיה מורכב מאוד", ניתח לואיס אנריקה. "נראה איפה אנחנו יכולים לגרום נזק ליריבה, אני לא חושב שיש השפעה לכך שניצחנו במפגש האחרון".

"אתלטיקו קבוצה מאוד שלמה, כזו שכל מאמן אוהב לראות. הם אינטנסיביים בכל מובן ועושים הגנה כמו גוש אחד. התוצאה תוכרע במידה רבה על פי תפקוד ההגנה שלנו", הזהיר מאמן בארסה.

לואיס אנריקה גם נשאל אם שיחק עם שחקנים ברמה של מסי וכריסטיאנו רונאלדו, והשיב: "אני לא חושב שהיו יותר גדולים. השחקן הטוב ביותר שראיתי הוא מסי, תמיד אמרתי זאת. כריסטיאנו שחקן על, אבל רמה מתחת".

דני אלבס, שעבד בנפרד מחבריו בימים האחרונים, חזר להתאמן עם יתר הסגל. גם צ'אבי שב לפעילות מלאה, בעוד שז'רמי מתייה עדיין לא החלים ולא ישחק. מוניר אל-חדאדי שב לסגל הבכיר.

מהעבר השני, דייגו סימאונה תירגל מערך התקפי במיוחד לקראת המפגש הראשון בקאמפ נואו. קוקה תורגל לצד מריו סוארס בקישור האחורי, כאשר ארדה טוראן ואנטואן גרייזמן בכנפיים. פרננדו טורס ומריו מנדז'וקיץ', על פי התרגול, אמורים לפתוח שוב יחד בחוד. כריסטיאן אנסאלדי וטיאגו יישארו מחוץ לסגל.

"אם נתקוף כמו שאנחנו רוצים, יהיו לנו אפשרויות לנצח", הכריז סימאונה. "אנחנו צריכים לפתוח הפעם טוב יותר. שיחקנו מול יריבה גדולה שעלתה עם ניימאר ומסי בעמדות שונות מבדרך כלל. ובעיקר זה היה מסי. קודם צריך לנצח, אחר כך לחשוב אם אנחנו עייפים".

הדפס