"במקרה של עצמאות, בארסה תחליט היכן לשחק"

הנשיא ברתומאו ביקר באימון: "לא שווה לפספס על זה אליפות". אינייסטה: "ההחלטה לשחק? עניין של ההנהלה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  02.10.17 - 19:45
ברתומאו. ימים גורליים (getty)
ברתומאו. ימים גורליים (getty)
תחילת כתבה

המהומות ברחבי ברצלונה ודרישת העצמאות של תושבי קטאלוניה, השכיחו את טעם ה-0:3 של ברצלונה על לאס פאלמאס. הבלאוגראנה נותרה מושלמת בליגה ושמרה על פער שבע הנקודות מריאל מדריד, אבל תשומת הלב הוסטה לאירועים שקרו דווקא מחוץ לאצטדיון.

ג'וזפ מריה ברתומאו ניסה לדחות את מועד המשחק, אבל בשל איומים מההתאחדות הספרדית הוחלט לקיימו. מי שהתייחס לכך הוא אקס ברצלונה פפ גווארדיולה: "אני לא הייתי מסכים לעלות למגרש, ואם היו מכריחים אותי הייתי דורש לעשות את זה מול קהל. עם כל ההשלכות".

ג'רארד פיקה בכה בסיום הניצחון על לאס פאלמס והכריז שהוא מוכן לפרוש מוקדם מנבחרת ספרד. גווארדיולה התייחס גם לכך: "לא הקשבתי לראיון שלו, אבל סיפרו לי עליו. ג'רארד מתבטא בצורה מאוד אמיצה. הוא, קרלס פויול וצ'אבי היו חלק מתור הזהב של הנבחרת, אז מי יכול לחשוב שהם לא אוהבים את ספרד? זאת מדינה מדהימה".

בינתיים, הנשיא ברתומאו הגיע לאימון של ברצלונה ושוחח עם השחקנים: "אם היינו מפספסים את האליפות בגלל שהפחיתו לנו שש נקודות, אף אחד לא היה זוכר שבחרנו לא לשחק". בהמשך, הנשיא דיבר עם התקשורת והצהיר: "במקרה של עצמאות, המועדון חייב יהיה להחליט באיזו ליגה ישחק".

אנדרס אינייסטה הבהיר בחזרה: "אל תגרמו לזה להיראות כאילו אנחנו אלה שקבעו, זה עניין של ההנהלה".

הדפס