"אם לא נצליח במונדיאל, נצטרך להיעלם"

מסי בראיון: "כואב להגיע ל-3 גמרים ושמבקרים אותך"

מערכת אתר ערוץ הספורט  07.12.17 - 00:47
תחילת כתבה

בברצלונה ליאו מסי הוא הכוכב הכי גדול, אבל בנבחרת ארגנטינה יש לא מעט אנשים שמבקרים אותו. אחרי העלייה למונדיאל, התפנה הפרעוש לראיון עומק בתקשורת המקומית, בו הוא דיבר על המשמיצים, היכולת של הנבחרת הלאומית, התנאי לכך שסרחיו אגוארו צריך כדי לשחק טוב ומה יקרה אם ארגנטינה לא תצליח במונדיאל הקרוב.

"אני חושב שאנחנו צריכים לקחת את הזמן כדי לשתפר לפני המונדיאל, אין לנו הרבה זמן כדי לעשות את זה", אמר מסי בראיון והוסיף הצהרה: "אם ארגנטינה לא תצליח במונדיאל הקרוב, נצטרך כולנו להיעלם מהנבחרת הלאומית".

הכוכב התייחס לעובדה שנבחרת ארגנטינה הגיעה למקומות טובים בשנים האחרונות, אך עדיין לא מפסיקה לחטוף ביקורות: "החבורה הזאת עברה זמנים קשים. זה כואב מאוד להעפיל ל-3 גמרים ושמבקרים אותך בצורה כל כך קשה. אנחנו הראשונים שרוצים לנצח עבור הנבחרת שלנו".

"המשמיצים מחכים שכולנו נעזוב", המשיך מסי, "בגלל שזה נראה להם שאנחנו בנבחרת יותר מדי זמן וזה נעשה מעייף לראות את אותם השחקנים. כולם רוצים לראות תוצאות, את זה אנחנו מבינים. גם אנחנו מרגישים ככה ואנחנו נושאים בעול".

מסי התייחס לחברו לנבחרת, אגוארו: "לשחק עם אגוארו בכושר שהוא נמצא עכשיו בסיטי, זה יתרון אדיר עבורנו. הוא אחד השחקנים הטובים בעולם. ההגעה של סמפאולי עשתה לו טוב מאוד בנבחרת. קון (אגוארו) צריך אהבה. הוא צריך להרגיש את האמון מצד המאמן ולהרגיש חשוב בתוך הקבוצה. היום הוא מרגיש את זה על ומחוץ למגרש".

על חברו בברצלונה ובנבחרת, שעל פי דיווחים מעוניין לעזוב: "אני מבין שמסצ'ראנו רוצה לשחק יותר. הוא בשנה האחרונה של החוזה שלו ולא לשבת על הספסל, למרות שזה הספסל של ברצלונה. אין משהו יותר יפה מאשר לשחק ולהינות מהמשחקים. עכשיו מסצ'ראנו רואה שאין לו את האפשרות הזאת יותר".

הדפס