הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

משמאל ובעברית שגויה: הקעקוע של מנדז'וקיץ'

נחשף הכיתוב של החלוץ, שגם התעמת עם ראמוס ושבר את אפו. אנצ'לוטי: "זו תוצאה לא טובה עבורנו, היינו יכולים לנצח". אובלאק: "אין פייבוריטית למשחק הבא"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.04.15 - 23:38

תגיות: אלופות

כדורגל גדול לא ראינו הערב (שלישי) בוויסנטה קלדרון, הרבה יצרים, עצבים, מהלומות וקעקוע אחד דווקא כן. אתלטיקו מדריד וריאל מדריד סיימו ב-0:0 את המשחק הראשון ברבע גמר ליגת האלופות. הבשורה החיובית מהמשחק נטול השערים: בגומלין, כבר תהיה הכרעה, וזו הולכת להיות מלחמה אדירה על כל כדור וכדור בקרב על הכרטיס לחצי.

ריאל היתה מסוכנת יותר, בעיקר במחצית הראשונה, אבל נתקלה ביום נהדר של יאן אובלאק, שהצליח ליירט כל דבר שהתקרב לשער שלו. הסיפור הגדול של הערב היה השופט, מילוראד מאזיץ', שאיבד את המשחק לגמרי, כאשר דני קרבחאל וסרחיו ראמוס הלכו מכות, כאשר נרשמה גם תקרית בין החלוץ הקרואטי לבין דני קרבחאל.

במהלך המשחק, מנדז'וקיץ' חטף מרפק בפניו מהקפטן הלבן ודימם. כאשר הוא על הרצפה, נחשף הקעקוע שעל גבו התחתון. "מה לא להרוג אותי, יחזק אותי", נכתב בעברית קלוקלת על גופו של השחקן, כאשר המילים אף כתובות הפוך, מימין לשמאל. (ראו תמונה)

והיה גם כדורגל. הבשורה הרעות מבחינת ריאל היא העובדה שמרסלו ספג כרטיס צהוב, דבר שיגרום לו להיעדר ממשחק הגומלין. "הוא יחסר לנו, אבל למזלנו יש לנו סגל מספיק רחב ואני סומך על כל מי שישחק", אמר קרלו אנצ'לוטי, והתייחס למשחק עצמו: "ציפינו שזה מה שיהיה, אבל זו לא תוצאה כל כך טובה עבורנו. היו לנו כמה הזדמנויות להכריע המשחק, אבל מצד שני אני שמח שהצגנו יכולת טובה והעברנו את ההכרעה הביתה".

מריו סוארס, שייעדר גם הוא מהגומלין בשל צבירת צהובים, נשמע גם כן לא ממש מרוצה: "זו לא התוצאה שרצינו, אבל גם בעונה שעברה סיימנו ב-0:0 בבית וניצחנו בסטמפורד ברידג'. אנחנו נגיע לגומלין כדי להילחם ולנצח".

גיבור הערב, יאן אובלאק, סיכם: "אני מרגיש מצוין. זה היה משחק קשה, עבור שתי הקבוצות, ואני שמח שהצלחנו לשמור על שער נקי בבית. זה חשוב מאוד, למרות שלא הצלחנו להבקיע. אי אפשר לקבוע מי הפייבוריטית לעלות אחרי תוצאה כזו".