עד חצי המלכות: ברשת מגיבים להגרלת הענק

ההתקפה של מונאקו מול ההגנה של יובה ודרבי במדריד. כל התגובות

מערכת אתר ערוץ הספורט  21.04.17 - 13:46
תחילת כתבה

קרבות ענק, מפגשים פיקנטיים וחלום אחד. הגרלת האלופות עמדה בציפיות וסידרה שני מפגשים שהכל, אבל הכל בהם פתוח. ריאל מדריד תתמודד מול אתלטיקו, כשיובנטוס תפגוש את מונאקו. המשחקים יתקיימו ב-2/3 במאי כשהגומלין ייערך שבוע לאחר מכן.

פאבל נדבד, סגן נשיא יובנטוס, אמר לאחר ההגרלה: "השחקנים מרוכזים והמטרה היא לזכות בצ'מפיונס ליג. במפעל הזה אין לך זמן לעשות טעיויות, ניתן את המקסימום שלנו. אנחנו מעריכים את העבודה שעושה מסימיליאנו אלגרי".

ואדים ואסילייב, סגן נשיא מונאקו, אמר לטלוויזיה הצרפתית: "פגשנו את יובנטוס לפני שנתיים (ברבע גמר) ואני יכול להגיד בביטחון שהקבוצה הזאת טובה יותר, אבל גם אנחנו. הולך להיות משחק יפה לצפייה. כל היריבות בשלב הזה חזקות מאוד. אני קורא לכל הקהל שלנו לעודד ולתמוך כפי שעשו במשחק מול דורטמונד".

קלמנטה וייורדה, נציג אתלטיקו בהגרלה, אמר: "כל הקבוצות שהגיעו לחצי הגמר הן חזקות והוכיחו שמגיע להן להיות שם. אנחנו שמחים על הדרך שבה הקבוצה הלכה והתחזקה בחודשים האחרונים. אני לא יודע אם העובדה שנארח את הגומלין בקלדרון תהווה יתרון עבורינו. שני המשחקים יהיו שונים זה מזה".

כל הקבוצות יודעות שהן רחוקות שני ניצחונות מזכייה בגביע עם האוזניים הגדולות, ואנחנו לא יכולים כבר לחכות עד שהמשחקים יצאו לדרך.  רגע אחרי ההגרלה, ברשתות החברתיות כבר הגיבו אליה:

בדרבי של מדריד שנערך בגמר ליגת האלופות, חואנפראן הפך לגיבור הטראגי לאחר שהחמיץ פנדל שסידר לריאל מדריד זכייה. ברשת כבר מתמרקים לקראת המפגש של המגן מול ריאל:

הדפס