זעזוע: באיירן מינכן פיטרה את קרלו אנצ'לוטי מתפקידו

הבווארים הוציאו הודעה רשמית: "הקבוצה לא עמדה בציפיות, התבוסה 3:0 לפ.ס.ז' הראתה בבירור שצריך להסיק מסקנות". עוזרו ווילי סניול יעמוד על הקווים, תומאס טוכל מועמד

מערכת אתר ערוץ הספורט  28.09.17 - 16:50
תחילת כתבה

באיירן מינכן ספגה מכה לא פשוטה אמש (רביעי) כשהפסידה 3:0 לפאריס סן ז'רמן. הקבוצה של קרלו אנצ'לוטי לא נראתה טוב בתקופה האחרונה והמאמן ספג ביקורות בעקבות היכולת. אחר הצהריים פרסמה הקבוצה הודעה רשמית לפיה הוחלט לסיים את ההתקשרות עם המאמן האיטלקי בן ה-58. ווילי סאניול, עוזרו, יחליפו בינתיים.

"הביצועים של הקבוצה שלנו מתחילת העונה לא ענו על הציפיות. המשחק בפאריס שיקף את הדברים. דיברנו עם קרלו והודענו לו על ההחלטה", כך אמר קרל היינץ רומניגה, מנכ"ל באיירן, "אני רוצה להודות לאנצ'לוטי על מה שעשה עבור המועדון. קרלו יישאר חבר שלי, אבל ההחלטה מקצועית. אני מקווה שעכשיו הקבוצה תלך לכיוון חיובי ונשיג את המטרות שלנו".

שם שכבר עלה כמועמד לעמוד על הקווים, הוא מאמן דורטמונד בעונה שעברה, תומאס טוכל.  אריאן רובן, שעלה מהספסל, הגיב בסיום המשחק לשאלה "האם הוא תומך באיטלקי?", והגיב: "לא אענה על השאלה הזאת. אנחנו צריכים להישאר ביחד כקבוצה". התשובה הזאת סימלה לא מעט לגבי התמיכה של השחקנים במאמן.

אנצ'לוטי עצמו אמר אחרי המפלה: "השער המוקדם אילץ אותנו לשחק יותר התקפי. היו לנו מצבים טובים, אבל לא היינו יציבים במניעת המתפרצות. פ.ס.ז' מאוד חזקה. ניימאר, אמבפה וקבאני כל כך מסוכנים. קשה לעצור אותם כשיש להם את השטח להציג את היכולות שלהם".

האיטלקי דיבר על ההחלטה לספסל את רובן ופרנק ריברי: "המטרה שלנו הייתה לשלוט במרכז השדה, להחזיק הרבה בכדור. היינו צריכים יותר שחקנים באמצע. חשבתי שאנחנו יכולים לנצח, זה נכון ששניהם שחקנים מצוינים. הם היו על הספסל, אבל בכל משחק יש שחקנים טובים על הספסל. ככה זה בקבוצות הגדולות, זו העבודה שלי".

אגב, ברחבי הרשת כבר השתעשעו עם הרעיון שהבווארים רוצים לסיים במקום השלישי כדי לפגוש את ארסנל בליגה האירופית.

הדפס