היגוואין: "אחד הרגעים המאושרים בחיי"

חלוץ יובה ניצח את אולימפיאקוס: "לא מוטרד מביקורות"

מערכת אתר ערוץ הספורט  28.09.17 - 10:44
תחילת כתבה

יובנטוס התאוששה מההפסד לברצלונה במחזור הראשון והשיגה את ניצחון הבכורה בליגת האלופות, 0:2 על אולימפיאקוס. גיבור המשחק היה גונסאלו היגוואין, שספג ביקורות רבות לאחרונה ואף התחיל את ההתמודדות על הספסל. העיתונים קוריירה דלו ספורט וטוטוספורט עלו עם הכותרת: "הוא חזר".

"לא הרגשתי שיש לי משקל על הכתפיים. תמיד הרגשתי חופשי. אני משחק באירופה 10 שנים ותמיד כבשתי שערים רבים. הדבר החשוב הוא להמשיך לעבוד בשקט, זה מה שמחזיר אותך לעניינים. אני לא מוטרד מביקורות וההעלבות, אני מאמין בעצמי", הגיב היגוואין.

"מי שחשוב לי הם אלה שנשארים קרובים כשהדברים הולכים רע. האוהדים ממש הדליקו אותי לפני שנכנסתי. הקרדיט מגיע למי שתמך בי ולהשחקנים שחיבקו אותי אחרי השער. זה אחד הרגעים המאושרים בחיי. כדורגל יכול להשתנות כל כך מהר - מביקורות לשבחים וחזרה. הדבר הכי חשוב הוא ראש נקי. שמעתי אנשים שאמרו שאני במשבר כי לא כבשתי בשניים או שלושה משחקים, זה דבר טוב כי הם מאשימים אותי שכבשתי בכל משחק בעצם", סיכם החלוץ.  

המאמן מסימיליאנו אלגרי החמיא לשחקנו: "היגוואין היה בכושר פחות טוב מאחרים, אבל הוא כבר זז מהר יותר. הוא שחקן שיכול לעשות את ההבדל בין ניצחון והפסד. זו עונה חדשה, כולם רוצים לנצח את יובנטוס וכולם פה צריכים לאתגר את עצמם בכל יום. אם השחקנים לא יעשו זאת הם יישארו מאחור".

בתוך כך, אומרים שזה לא משחק של יובנטוס אם ג'ורג'ו קיילני לא משחק עם תחבושת. גם אתמול הדבר קרה כשהבלם נחתך בראשו ונאלץ לעשות 8 תפרים. "זכיתי ב-3 נקודות על המגרש ו-8 תפרים בראש. מה שחשוב הוא הניצחון. בואו נמשיך כך", פרסם הבלם ברשת. מיראלם פיאניץ' שנפצע בחימום, נמצא בספק למשחק מול אטאלנטה ביום ראשון.

הדפס