"מצטער בפני חבריי והאוהדים. לא ישנתי"

קאריוס עדיין שבור מהגמר: "הכל רץ לי בראש. יודע שפישלתי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  27.05.18 - 18:15
תחילת כתבה

המסע המופלא של ליברפול בליגת האלופות הסתיים עם הפסד 3:1 בגמר לריאל מדריד. בצל הפציעה הטרגית של מוחמד סלאח והטעויות הקשות של השוער לוריס קאריוס, בסופו של דבר המייטי רדס לא היו מסוגלים להשתוות ליכולת הגבוהה של הבלאנקוס. זהו הגמר השני שליברפול מפסידה מאז הזכייה האחרונה שלה במפעל ב-2005.

"התחלנו טוב ושיחקנו בדיוק כפי שרצינו", אמר יורגן קלופ, המאמן המפסיד. "הפציעה של סלאח נראתה רעה מאד, וזה גרם להלם אצל השחקנים. איבדנו את המומנטום החיובי שהיה לנו, וריאל מיד התעוררה. הטעויות של קאריוס? זה מביך במשחק כזה ובעונה כזאת. כולם יודעים את זה. אני מרחם עליו, הוא ילד נהדר. הטעות השנייה נבעה מהראשונה.

לוריס קאריוס, הגיבור הטרגי של הגמר, בחר לומר מעט מאוד: "אני לא יודע מה קרה. אני ממש מתנצל בפני חבריי קבוצתי על זה שהפסדתי לנו את הגמר. הם ניסו לעודד אותי בחדר ההלבשה". הערב, יום למחרת המשחק, צייץ השוער בטוויטר: "לא באמת ישנתי עד עכשיו. הכל עדיין רץ לי בראש שוב ושוב. אני ממש מצטער בפני חבריי לקבוצה, האהודים והצוות. אני יודע שפישלתי עם שתי הטעויות ואיכזבתי את כולם".

בינתיים, יש מי שיצא להגנתו של השוער. בתחנת הטלוויזיה הגרמנית "ZDF" האשימו את סרחיו ראמוס לא רק בפציעתו של מוחמד סלאח, אלא בהוצאתו של קאריוס מפוקוס באירוע שהתרחש לפני השער השני של כרים בנזמה. בווידאו שפורסם נראה שקפטן ריאל פוגע בשוער במהלך התקפה בדקה ה-49. אז היה או לא היה?

"זה מן הסתם מאד מאכזב", אמר ג'ורדן הנדרסון, הקשר של המרסיסייד. "הצלחנו להשיג שער ולחזור למשחק, אבל עשינו טעויות, וריאל מדריד הייתה טובה יותר. הגיע להם לנצח הלילה. ב-30-35 הדקות הראשונות שלטנו בכדור, והיו לנו כמה הזדמנויות. אבל כשמוחמד סלאח נפצע, הם התחילו לשלוט במשחק, ובסוף הם ניצחו. הכדורגל ממשיך, ויש לנו מונדיאל להתכונן אליו. אנחנו בעיקר צריכים להיות גאים שהגענו לכאן".

אנדי רוברטסון: "אנחנו לא מאשימים את לוריס קאריוס. היה מאד קשה בחדר ההלבשה, אבל אנחנו צריכים להסתכל קדימה על הקיץ הקרוב. עד הפציעה של מוחמד סלאח היינו יותר טובים. זה פשוט לא היה הלילה שלנו".

הדפס