הטיפ היומי בפנטזי ליג: לכו עם בועטי הכדורים הנייחים

בחרתם את אנשי הפנדלים והבעיטות החופשיות? הנקודות כבר בדרך. מרונאלדו עד פוגבה, ממסי עד בייל. עכשיו הרכיבו את הנבחרת המנצחת, המינוי הזוגי לצ'מפיונס כבר מחכה לכם

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.09.18 - 16:01
תחילת כתבה

הרכבתם נבחרת, תפסתם גל מטורף, צברת ים נקודות והשארתם את כולם מאחור בדרך לפרס החלומי בפנטזי ליג של ערוץ הספורט: מינוי זוגי לליגת האלופות. עד כאן התסריט האופטימי ביותר שאתם יכולים לייחל לעצמכם. עכשיו השאלה היא איך עושים את זה?

כדי לזכות בפנטזי ליג צריך כמובן להיות עמוק בתוך הכדורגל האירופי, להכיר את השחקנים, את הדינמיקה של ליגת האלופות ואת השחקנים שפוטנציאל הניקוד שלהם הוא הגבוה ביותר. אבל אלוהי הפנטזי נמצא בפרטים הקטנים, בבחירות השוליות שיעשו את כל ההבדל, בקבלת ההחלטות ששמורות למנג'רים גדולים. מתלבטים? שוברים את הראש לגבי הדרך הבטוחה לזכיה? אנחנו כאן כדי לעזור, עם טיפ יומי להרכבת הנבחרת המנצחת שלכם בפנטזי ליג אלופות.

הטיפ של היום: בועטי הכדורים החופשיים
יש שחקנים שבועטים יותר לשער, יש שפחות. שחקנים של קבוצות גדולות יגיעו בתכיפות יותר לרחבה, אחרים יחכו להזדמנות אחת בקושי להגיע לתוך ה-16. אם יש "סוד" להגדיל משמעותית את הסיכויים שהשחקנים שלכם יסכנו את השער יותר מהממוצע, הרי שהוא טמון במצבים הנייחים. בחרו כמה שיותר בועטי פנדלים קבועים ו/או בועטי כדורים חופשיים, ותגדילו בוודאות את הסיכוי שהשחקן שבחרתם - אם ישחק טוב או לא - ינסה את כוחו מול הרשת.

אז מי הם בועטי הפנדלים הנחשקים? בכמה מהם אתם חושקים בכל מקרה לנבחרת שלכם - ליאו מסי, כריסטיאנו רונאלדו, ניימאר, רוברט לבנדובסקי וגארת' בייל. קחו בחשבון גם את פול פוגבה שיבעט לא מעט פנדלים עבור יונייטד, אנטואן גריזמן שייקח את הפנדלים של אתלטיקו וגם את הכדורים שיונחו מחוץ לרחבה. עוד שמות בולטים בעולם הנייח: מוחמד סלאח, קירן טריפייר, סרחיו אגוארו וגם חאמס רודריגס שיכול להפגיז כמה חופשיות לזכות באיירן.

הדפס