ברדה לא צפוי להיכלל בסגל, שהר עשוי לחזור

ב"ש מתכוננת ללוגאנו. טאהא אמור לפתוח בהגנה לצד צדק

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  13.09.17 - 22:28
תחילת כתבה

הפועל באר שבע פותחת עונה שנייה ברציפות בשלב הבתים של הליגה האירופית. אלופת ישראל ערכה הערב (רביעי) את האימון המסכם לקראת ההתמודדות מול לוגאנו באצטדיון טרנר. האדומים מקווים להשיג שלוש נקודות ראשונות ולהתחיל את הקמפיין הנוכחי בחיוך.

לרוע מזלה של הפועל ב"ש, אליניב ברדה לא צפוי להיכלל בסגל ללוגאנו. למרות שהתאמן רגיל גם אתמול וגם היום הקפטן עדיין סובל מההתכווצות בשריר ובמועדון הוחלט שלא לסכן אותו. בן שהר, שהתאושש מהקרע ברצועות עצם הבריח יצא עם השחקנים לבית המלון ובהמשך יוחלט אם ייכלל בסגל. אם לא, סיכויים גבוהים שיהיה ב-18 של בכר לבני יהודה בליגה.

באימון המסכם ברק בכר לא תירגל את ההרכב הפותח לקראת לוגאנו. אתמול המאמן ניסה גם מערך של שלושה בלמים, אבל עושה רושם כי הוא יפתח עם ארבעה שחקני הגנה, כשלואי טאהא יוצב לצדו של שיר צדק. גם דן איינבינדר אמור לחזור להרכב, לצד מאור מליקסון.

"תהיה אווירה אדירה בטרנר וזה לא דבר מובן מאליו, נבוא מוכנים ונרגשים כמו לפני כל משחק", הכריז בכר במסיבת העיתונאים לפני המשחק והתייחס למאזן הכוחות בין שתי הקבוצות: "בסופו של דבר, עולים על המגרש ומי שרוצה יותר מנצחת. לוגאנו סיימה במקום השלישי בשווייץ, עשתה תיקו מול באזל. זו קבוצה מאוד טקטית וקשה ואנחנו מתכוננים למשחק מאוד קשה".

באר שבע סבלה לאחרונה מהרבה פציעות של שחקנים, ועדיין ישנם כמה שנמצאים בספק למחר. "יש לנו עוד אימון לעבור ונהיה יותר חכמים לגביהם. אנחנו תמיד רוצים לפתוח עם השחקנים שיותר רעננים, בהתאם ליריבה. יכול להיות שיהיו שינויים מהמשחק הקודם", הבהיר בכר.

בכר נשאל על הבטחון המופרז של ג'ון אוגו: "מה שמייחד את שחקני ב"ש זה שהם שואפים למעלה. שחקנים יכולים להתלהב, אבל צריך להתמקד במטרה הקרובה. פתחנו לא טוב את העונה, חשוב שנמשיך אחרי הניצחון על אשקלון. אנחנו בליגה האירופית, יש לנו סגל מצוין, רוצים לעשות דברים יפים ובשביל זה חשוב שנבוא לטרנר ונפתח עם שלוש נקודות".

מאמן ב"ש טען בנוסף כי ההדחה מליגת האלופות לא פגעה בקבוצה: "הייתה אכזבה כמה ימים אחרי, אבל הצלחנו להרים את עצמנו מהר. השחקנים רוצים לבוא ולשחזר את ההישגים מהשנים האחרונות ואני בטוח בהם. אנחנו מנסים לשנות, זה פשוט עדיין לא הצליח. השנה דברים קצת פחות הסתדרו וזה יכול לקרות. רק התחלנו את העונה בואו נסכם את הדברים יותר מאוחר".

ההרכב משוער: גיא חיימוב, דור אלו,שיר צדק, לואי טאהא (חאתם עבד אלחאמיד); מיחאי קורהוט, ג'ון אוגו, מהראן ראדי, דן איינבינדר; מאור מליקסון, טוני וואקמה ותומאש פקהארט.

גם דור אלו דיבר לקראת המשחק: "אין לי ספק שתהיה חוויה גדולה. צריך לקחת את הלחץ למקום טוב ואין לי ספק שנגיע מוכנים. אנחנו יודעים שלוגאנו מצוינת, לא סתם היא פה. צריך לכבד כל קבוצה. מקווה שנגיע כמו שצריך. צריך להגיע במאה אחוז כמו לכל משחק, כשעושים את זה התוצאה טובה".

בגלל פציעתו של בן ביטון, אלו פתח מול אשקלון, הציג יכולת טובה והוא כמובן צפוי לפתוח גם מחר. "אני מאחל לבן רפואה שלמה ושיחזור כמה שיותר מהר. כשיקראו לי אני אגיע לא משנה מתי, התפקיד של שחקן הוא לתת את המאה אחוז על המגרש. אני לא חושב שאני משחק בביטחון כי אין את בן. מיותר לדבר על זה. לוקח את ההזדמנות שלי בשתי ידיים. אני מצפה מעצמי להגיע לרמות יותר גבוהות ומקווה שיתחבר לאט לאט", טען המגן.

הדפס