"זה המשחק הכי גרוע שלנו בשנים האחרונות"

קרויף אחרי התבוסה 4:0 לאסטנה: "זו לא היתה מכבי ת"א שאנחנו מכירים. רצינו שזה ייגמר כמה שיותר מהר. אני לא מתכוון להתפטר". ייני: "אנחנו לא יכולים להציג רמה כזו. אסטנה קבוצה טובה, אבל אנחנו הרבה יותר"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  19.10.17 - 20:55
תבוסה מהדהדת. קרויף (האתר הרשמי של מכבי ת"א)
תבוסה מהדהדת. קרויף (האתר הרשמי של מכבי ת"א)
תחילת כתבה

לא לזה ציפתה מכבי ת"א. הצהובים הובסו הערב (חמישי) 4:0 על ידי אסטנה במה שהיה אחד ההפסדים הגבוהים ביותר שלהם באירופה. אחרי שלושה מחזורים, הקבוצה של ג'ורדי קרויף בלי אף שער זכות בליגה האירופית ועם נקודה בודדת. וכל זה 4 ימים לפני המפגש המסקרן עם הפועל ב"ש.

"רציתי שהמשחק יסתיים מהר", אמר קרויף אחרי התבוסה, "ברכות לאסטנה, היא שיחקה טוב. עד הפנדל, המשחק היה מאוזן והיו לנו הזדמנויות, אבל אז עשינו טעויות שהובילו לשערים. ב-3:0, כבר חשבנו על יום שני. מול אסטנה זה היה המשחק הכי גרוע שלנו בשנים האחרונות, זו לא היתה המכבי שאנחנו מכירים. אנחנו מחכים למפגש הבא מול אסטנה כדי להוכיח שאנחנו יכולים לשחק טוב יותר".

קרויף נשאל על היכולת של מכבי ת"א אחרי שספגה את השער השלישי והשיב: "ניסינו לגרום לשינוי, העלאנו שחקנים רעננים מהספסל, אבל זה לא הצליח. כשזה היה 4:0, רצינו שזה יסתיים כמה שיותר מהר. המשחק מול הפועל ב"ש יהיה שונה". לאחר מכן המאמן נשאל האם הוא חושב להתפטר ואמר: "לא, רק התחלתי לעבוד".

על כובשי הצמדים, פטריק טוומאסי וג'וניור קבננגה, אמר קרויף: "זה ברור ששניהם השחקנים המסוכנים ביותר באסטנה". לסיום, המאמן נשאל מה הוא מתכנן לשנות לקראת המשחק הבא מול אסטנה: "בבית, אנחנו חייבים לשחק הרבה יותר טוב. נצטרך לעשות הכל כדי לנצח".

שרן ייני אמר: "אחרי כזה ערב אפשר לחיות עם זה או ללמוד מזה. אנחנו צריכים ללמוד מזה, מכבי ת"א לא יכולה להציג רמה כזו. זה היה אחד המשחקים הלא נעימים שהיו לי במכבי ואנחנו נדאג שלא יהיו לנו עוד משחקים כאלה באירופה, בטח לא נגד קבוצה בדרג הזה. אסטנה קבוצה טובה, אבל אנחנו הרבה יותר. אנחנו צריכים להתמקד במשחק הבא נגד ב"ש. לא הופתענו מהיכולת של אסטנה, ראינו אותה בווידאו וידענו שיש לה שחקנים טובים, חזקים ומהירים ובעיקר בהתקפה".

הדפס