העולה הראשונה: אתלטיקו ברבע גמר האירופית

1:5 לקולצ'ונרוס על לוקומוטיב (1:8 בסיכום). צמד לטורס, שער ושני בישולים לקוראה

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.03.18 - 19:49
ניצחון קליל נוסף לאתלטיקו (getty)
ניצחון קליל נוסף לאתלטיקו (getty)
תחילת כתבה

אתלטיקו מדריד הפכה הערב (חמישי) לעולה הראשונה לרבע גמר הליגה האירופית אחרי 1:5 על לוקומוטיב במוסקבה שהשלים 1:8 בסיכום. הקולצ'ונרוס יגלו בהגרלה מחר (שישי) מי תהיה היריבה שלהם בקרב על מקום בחצי הגמר.

למרות היתרון המבטיח מוונדה מטרופוליטנו, דייגו סימאונה פתח עם רבים משחקניו הבכירים, אם כי השאיר על הספסל את אנטואן גריזמן. אחרי רבע שעה, אנחל קוראה הבריק במבצע יחיד, חדר לרחבה והכניע את אנטון קוצ'נקוב עם סיומת שטוחה ומדויקת לפינה הרחוקה, שער חוץ שייאש גם את האופטימיים ביותר באוהדי לוקומוטיב.

למרות זאת, הרוסים הצליחו להגיב ולכבוש שער ראשון במפגש הכפול. 4 דקות אחרי השער של קוראה, מאצ'יי רייבוס ירה טיל אדיר מ-25 מטר שהימם את אקסל ורנר בין הקורות, 1:1. במחצית השנייה אתלטיקו הוכיחה עליונות פעם נוספת, בדקה ה-47 סאול קיבל בישול נפלא מפליפה לואיס ובנגיעה מצא את הפינה הרחוקה, 1:2 לקולצ'ונרוס.

סאול פינה את מקומו לגריזמן בדקה ה-61, הצרפתי הטביע חותם כעבור 4 דקות, כשהוכשל ברחבה על ידי קוצ'נקוב וסידר פנדל לאורחים. פרננדו טורס קיבל את הכבוד וכבש את שערו הראשון באירופה העונה. 9 דקות חלפו והחלוץ השלים צמד ממסירה נהדרת של קוראה, 1:4 קליל. את השער של המשחק האורחת שמרה לסוף. קוראה נשלח בעוד כדור עומק מצוין בצד שמאל, הקפיץ מעל השומר והסיט לגריזמן, שהקפיץ בשמאל מעל קוצ'נקוב. 1:5 לאתלטיקו, שמסתמנת כאחת הפייבוריטיות הברורות לזכייה בליגה האירופית.

הדפס