נחלת יצחק זכתה באליפות ישראל בקטרגל

2:3 על החרדים העניק לה את הכרטיס לאליפות העולם בשנחאי

מערכת אתר ערוץ הספורט  20.04.18 - 10:10
תחילת כתבה

נחלת יצחק זכתה היום (שישי) באלופת ישראל בקטרגל חמישיות לאחר שניצחה בגמר מותח את החרדים 2:3 בגמר שנערך בראש העין. נחלת יצחק הביסה 0:6 את יוני בחצי הגמר, והחרדים גברו קודם לכן 0:3 על סלע

בהפסקה שבין משחקי חצאי הגמר לגמר, העניקו ראש העיר, תא"ל במיל. שלום בן- משה ומחזיק תיק הספורט, עומר רצון, את אותות ההוקרה ליקירי העיר בספורט, בטקס מרגש. לצד דור המבוגרים, גם הדור הבא נטל חלק במסגרת טורניר "אלוף הפנדלים".

כזכור, בכל קבוצה משתתפים 4 שחקני שדה ושוער, בגילאי 16 ומעלה. האלופה בכל מדינה זוכה לנסוע לאליפות העולם כנציגה הרשמית של מדינתה. נחלת יצחק, הקבוצה שזכתה בטורניר הוכרזה כנבחרת ישראל, ותצא לייצג את המדינה באליפות העולם שתיערך למשך שבוע בספטמבר 2018, בשנחאי.

עומר רצון, ראש הראשות לספורט בראש-העין: "גאווה גדולה לעשות היסטוריה בעיר ראש העין, שזכתה להיות העיר הראשונה בישראל לארח את גמר אליפות ישראל בקטרגל F5WC. אצלנו בראש העין, חרטנו את נושא המקצוענות בספורט העממי, והטורניר הזה, במתקן המחודש שלנו, לעיני הקהל הנלהב שלנו, חימם את ליבנו ומייצג נאמנה את ערך המקצוענות. בהצלחה לאלופה החדשה שלנו באליפות העולם בסין."

הדפס