חדשות טובות: פיטרסון יהיה כשיר מול ולנסיה

הפורוורד, שנפצע בניצחון מול נהריה, עשה MRI ולא סובל מפגיעה חמורה

רועי גלדסטון
רועי גלדסטון  20.03.17 - 16:18
תחילת כתבה

הפועל ירושלים המריאה אחר הצהריים (שני) לספרד, לקראת המשחק השלישי והמכריע ברבע גמר היורוקאפ. מאתמול בערב, אחרי הניצחון על עירוני נהריה, האדומים חששו לכשירותו של טראוויס פיטרסון, שנפגע בכתף וירד במהלך הרבע הרביעי לחדרי ההלבשה. אחרי בדיקת MRI התברר כי הוא אינו סובל מפגיעה חמורה ויוכל לקחת חלק במשחק החשוב ברביעי.

הפורוורד עבר צילום ובו לא נראו נזקים לעצמות הכתף, והיום כאמור נערכו בדיקות נוספות לפני היציאה לספרד על מנת לאשש את מצבו.

בעלי הפועל ירושלים, אורי אלון, דיבר לפני ההמראה: ״צריך להיות מוכנים מנטאלית בעיקר, כי על המגרש הראינו שאנחנו יכולים להתמודד איתם, אבל בראש צריך להיות מוכנים. אנחנו הולכים לשם כדי לנסות לעשות משהו גדול, אני חושב שכולם מבינים את זה, מהמאמן עד אחרון השחקנים. המטרה שלנו הייתה להגיע לפיינל פור, אבל כרגע המטרה היא להגיע לגמר, שם יש לנו יתרון ביתיות וזאת הזדמנות מיוחדת, אני מקווה שנהיה במעמדים האלה בקביעות ביורוקאפ או יורוליג בשנים הקרובות".

אלון המשיך: "לא צריך להסתכל על זה כמשהו חד פעמי. אנחנו רוצים להגיע לרמות האלה כל הזמן. כמה קבוצות ישראליות מגיעות למעמד האלה של גמר ולשחק על תואר אירופי חשוב שמוביל את הקבוצה ליורוליג? אני לא מופתע מזה, אני מקווה רק שנצליח לשמח את כל האנשים שמתעניינים ורוצים בהצלחת הקבוצה. אני לא חושב שהיה משחק לא טוב בוולנסיה, הובלנו בשבע ברבע השני, בסדרות כאלה בדקות האחרונות שיש בריחה של אחד הצדדים אז זה בדר״כ נגמר ככה. הפעם יהיה משחק אחר, אני מאמין שלמדנו אותם, הם קבוצה מצוינת ומכונה משומנת, אין להם איזה כוכב אחד גדול, הם מכונה שרצה הרבה הרבה שנים, אבל לנו יש את התשוקה והאמונה שאפשר לעשות את זה.

"יש לנו כישרון שלא נופל משלהם, אנחנו במצב טוב להתמודד איתם, נראה מה ינצח המכונה או התשוקה לעשות משהו היסטורי. הם יודעים את העבודה, אני פה כדי לראות מקרוב, כי זה משהו שהשקעתי בו הרבה, אני חושב שזה ראוי שאני אהיה עם הקבוצה במעמדים האלה, אבל הם לא צריכים אותי בשביל זריקת מוטיבציה, הם רוצים מאוד לנצח ולהגיע לגמר ולהביא תואר אירופי, זה לא יהיה קל אבל הם מסוגלים לעשות את זה".

בר טימור לקראת המשחק השלישי: ״אין קשר בין המשחקים. כל משחק הוא לגופו, עברנו עונה אירופית ארוכה וטובה. הכל מתנקז למשחק אחד, נוסעים בתחושות טובות כדי לנצח. השאיפה של המועדון זה להגיע הכי רחוק בכל מפעל שהוא משתתף, בשנים האחרונות באירופה זה פחות הצליח. ברור שכשאתה מגיע לשם אתה מבין שזה איזושהי הזדמנות שאתה צריך לקחת ולנצל אותה, אני מקווה שנעמוד בזה".

על המשחק עצמו: "אני לא חושב שאפשר לסמן איזשהו שחקן בולנסיה כמטרה ספציפית, היא קבוצה מאוד טובה ומגוונת, אתה לא יכול לחשוב שאם תעצור מישהו ספציפי בזה זה יגמר. התפקיד שלנו הוא כרגע להתעסק רק במה שאנחנו באמת צריכים שזה איך לעצור את ולנסיה ואיך לנצח את המשחק הזה".

הדפס