שוטבין הצטרף לאוסטרבה: "נכנס לעניינים"

הסנטר חתם עד לסוף העונה. יהיה הנציג הישראלי השני בצ'כיה

ניר קפלן
ניר קפלן  24.09.17 - 13:20
תחילת כתבה

אנטון שוטבין, ששיחק בעונה החולפת במכבי חיפה, חתם עד סוף העונה באוסטרבה מהליגה הצ'כית. הסנטר נחת במהלך החג בצ'כיה והרשים במשחק אימון מול לויצקה הסלובקית, בו רשם שמונה נקודות וארבעה ריבאונדים ב-13 דקות משח, מה שגרם להחתמתו המיידית.

שוטבין (28, 2.06), שנבחר בעונה שעברה לחמישיית העונה של הליגה הסלובקית כששיחק באיסקרה סביט במהלך רוב העונה החולפת, בחן מספר אפשרויות נוספות באירופה במהלך הפגרה, ובסופו של דבר בחר בקבוצה הצ'כית, שסיימה את העונה החולפת במקום התשיעי בליגה. הוא יהיה הנציג הישראלי השני בליגה, אחרי ננו גינזבורג, מאמנה של האלופה נימבורק.

"אני שמח להגיע לליגה הצ'כית. היא ליגה טובה חזקה, ולהוסיף עוד לנציגות הישראלית", אמר שוטבין לאתר ערוץ הספורט. "עבדתי קשה מאוד בקיץ והתכוננתי בצורה טובה לעונה, ועכשיו אני מחכה כבר שהיא תתחיל. הצטרפתי לאוסטרבה רק בראש השנה, אז אני עדיין לומד את התרגילים ואת שיטת המשחק, אבל אני נכנס מהר לעניינים. הייתה לי עונה טובה מאוד ואני מקווה להמשיך בקו הזה גם כאן. אוסטרבה היא קבוצת מרכז טבלה בשנים האחרונות, שמכוונת העונה להיכנס למקומות 3-6, ואעשה הכול כדי לעזור לקבוצה לעמוד במטרות".

אוסטרבה תהיה קבוצתו ה-12 בקריירה של שוטבין, לאחר שלא הצליח למצוא את מקומו בשנים האחרונות. בין הקבוצות בהן עבר ניתן למנות את בית"ר בנימינה, מכבי גבעת שמואל, מכבי תל אביב, גלבוע/גליל, אליצור יבנה, מכבי אשדוד, עירוני נהריה, הפועל באר שבע ומכבי חיפה. באירופה, מלבד העונה החולפת בסלובקיה, שיחק גם בעונת 2010/11, במדי פרייבורג הגרמנית.

הדפס