"אנחנו לא בכיוון טוב. צריך למצוא פתרון"

הפסד שני לחולון בצ'מפיונס. שמיר: "אנו רק בתחילת העונה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  17.10.17 - 22:33
תחילת כתבה

חמישה משחקים רשמיים, חמישה הפסדים - זה המאזן הנוראי של פתיחת העונה של הפועל חולון. הסגולים חטפו 85:56 ממונאקו בשלב הבתים של ליגת האלופות, והמשיכו לאכזב את הקהל הביתי שהגיע לתמוך. דן שמיר ושחקניו יהיו חייבים להתעורר בזמן לפני שיהיה מאוחר מדי.

דן שמיר ניסה להסביר בסיום: "יש לנו הרבה דברים להתמודד איתם ולחשוב עליהם. לכולנו. זה לא תהליך טוב. צריך לעשות דברים צעד צעד. אין לי הרבה דברים חכמים להגיד עכשיו. צריך למצוא פתרונות, למצוא את הדרך שלך זה תהליך שמתחיל מצעד אחד. צריכים לשפר כמה דברים בהגנה ובהתקפה ואולי לעשות איזשהו שינוי כזה או אחר. לא הכל ביחד. אם אנחנו מאמינים שיש לנו כישרון, ניסיון ושחקנים חכמים אז נמצא את הדרך, אבל גם צריך לעשות כמה דברים".

"התוצאה היא נוראית. אם היה איזשהו תהליך טוב אז היינו יכולים להיות רגועים, אבל זה לא נראה ככה", המשיך שמיר. "אנחנו לא בכיוון טוב. מצד שני, גם לא צריך להיכנס לפאניקה. העונה לא הסתיימה, אנחנו רק בהתחלה. יש לנו הרבה מחשבות לעשות. לפעמים לא מספיק לעשות שינוי קטן, ולפעמים זה כן ודברים מתחברים. יש לנו הרבה כישרון וניסיון, ואני מקווה שנעלה על הדרך הנכונה".

ומה לגבי ההמשך? "אין מחשבה להוסיף זר חמישי", הבהיר שמיר. "יש אצלנו דיונים על כל דבר שצריך לעשות, כמו במערכת מסודרת. זו החלטה שהלכנו עליה מראש. אין בכך שינוי. אנחנו צריכים יום חופש. היה לנו שבוע קשה, גם במונחים פיזיולוגיים וגם מנטליים. זה יעזור לנו להתאושש לקראת בני הרצליה".

הדפס