החל מ-07:00 בבוקר: שידור ישיר כאן באתר מגביע דייויס

דודי סלע יפתח את הפלייאוף מול יפן נגד גו סואדה. לאחר מכן ייצא אמיר ויינטרוב לקרב מול קיי נישיקורי (16 בעולם)

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.09.12 - 19:49
דודי סלע, יפתח עם ניצחון? (gettyimages)
דודי סלע, יפתח עם ניצחון? (gettyimages)
תחילת כתבה

דודי סלע יפתח בבוקר (שישי, 07:00, שידור ישיר כאן באתר) את ההתמודדות מול יפן במסגרת גביע דייויס. הטניסאי הבכיר של ישראל (98) יעלה למשחק מול גו סואדה (53) במפגש הפלייאוף על העליה לבית העליון, כאשר לאחריהם ישחקו אמיר ויינטרוב (223) קיי נישיקורי (16).

"אני מרגיש מוכן פיזית", אמר סלע. "אני מכיר את סואדה כבר שנים, שיחקנו בנוער יחד ואני מצפה למפגש מולו. כולנו בכושר מצוין, וניתן 100 אחוזים כדי לנצח. אני מקווה שאת היום הראשון נסיים עם נקודה אחת לפחות". גם ויינטרוב שומר על אופטימיות: "אנחנו בכושר טוב ומוכנים לקרב. זאת משימה קשה".

מלבד דודי סלע ואמיר ויינטרוב ביחידים, לישראל יש כמובן את הנשק העיקרי שלה בגביע דייויס - אנדי רם ויוני ארליך, שאמורים להשיג את הנקודה במשחק הזוגות בשבת מול טאטסומה איטו (67 ביחידים) ויואיצ'י סוגיטה (125). ליפנים יש כוח משמעותי הרבה יותר בכל הנוגע לעומק הסגל, כאשר איטו, האופציה השלישית של היפנים ביחידים, מדורג גבוה בהרבה מעל סלע.

"אני מופתע ששיבצו אותי לשחק בזוגות. ביקשתי מהקפטן רוצה לעלות ליחידים, אבל זה לא עזר", התלוצץ אנדי רם, והמשיך בנימה רצינית יותר: "אני ויוני מאוד מנוסים, משחקים הרבה שנים ביחד ואני מקווה שהניסיון יעזור לנו לנצח בזוגות, וגם ייתן השראה לדודי ואמיר ביחידים".

הדפס