האלפ: "חלמתי על הרגע הזה מגיל צעיר"

אלופת הרולאן גארוס: "במערכה השניה כבר חשבתי שאפסיד". סטיבנס: "לא הגביע שרציתי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.06.18 - 18:37
תחילת כתבה

תעשו כבוד לאלופה החדשה. סימונה האלפ זכתה הערב (שבת) בתואר הגראנד סלאם הראשון בקריירה שלה אחרי שחזרה מפיגור וגברה 6:3, 4:6 ו-1:6 על סלואן סטיבנס. הרומניה הפסידה בשלושת הטורנירים הגדולים האחרונים שלה וכבר היתה קרובה לאבד גם את התואר בצרפת, אבל הוכיחה הרבה אופי והצליחה לגבור על האמריקאית המדורגת 10.

האלפ שהפכה לרומניה השנייה בהיסטוריה שזוכה בתואר סיפרה בהתרגשות: "לא יכולתי לנשום במשחקון האחרון. עשיתי כל מה שיכולתי. זה מדהים מה שקורה עכשיו. חלמתי על הרגע הזה מאז שהתחלתי לשחק טניס. תודה לכל האוהדים שתמכו בי - גם הרומנים וגם הצרפתים, פאריז היא עיר מיוחדת מבחינתי. סטיבנס היא שחקנית טובה וחזקה. כשהייתי בפיגור במערכה השניה, חשבתי שהכל גמור אבל חזרתי בכל זאת".

המדורגת ראשונה הוסיפה: "בשנה שעברה הפסדתי ובכיתי כל הלילה, אבל עכשיו אני יכולה לדבר. רציתי מאוד לזכות בתואר הזה בצרפת והשגתי אותו. כמובן שאני רוצה לברך את סלואן שעשתה עבודה יפה אחרי הפציעות שלה ואני בטוחה שהיא תגיע לעוד הרבה גמרים בעתיד. אני מאוד מקווה לחזור לפה כי המגרש הזה הוא המועדף עליי".

סלואן סטיבנס: "תודה לכולם. זה לא הגביע שרציתי אבל הוא עדיין יפה, אז תודה לכם. זו היתה חוויה מדהימה. אני רוצה לברך את סימונה על התואר הגרנד סלאם הראשון שלה. לצוות שלי אני רוצה להודות, בלעדיכם לא הייתי מחייכת עכשיו אחרי הפסד. לאחרונה, אני רוצה להודות לכל האחראים על התחרות הנפלאה הזאת ודאגו לנו ואני מצפה לראות את כולם בשנה הבאה".

הדפס