צפו: הולם הדהימה את ראוזי, שאושפזה בבי"ח

אלופת ה-UFC המודחת ספגה נוק-אאוט בסיבוב השני. הולם: "זה מטורף"

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.11.15 - 08:55
תחילת כתבה

עולם ה-MMA הוכה בתדהמה הבוקר (ראשון), כאשר אלופת העולם והכוכבת הגדולה של הענף, רונדה ראוזי, ספגה הפסד ראשון בקריירה במה שמכונה "ההפתעה הגדולה ביותר בתולדות ה-MMA" במסגרת אירוע UFC 193.

הולי הולם, אלופת עולם באגרוף לשעבר, הפילה את ראוזי לקרשים בסיבוב השני עם בעיטה מדוייקת והמשיכה להכות לפני שהקרב נעצר. האחרונה נאלצה להתאשפז בבית החולים לאחר הקרב מעוצמת המכות שקיבלה.

ראוזי הגיעה כפייבוריטית ברורה לאולם האגרוף במלבורן, אוסטרליה, כשלמעלה מ-50,000 צופים מחכים לראות אותה עולה למאזן 0:13 ושומרת על הסטטוס שלה כגדולה ביותר בענף, אלא שלהולם היו תכניות אחרות. היא ניצלה את הניסיון שלה באגרוף ומהפתיחה הנחיתה מכות מדוייקות לפנים של ראוזי וגרמה לה לדמם כבר בסיבוב הראשון.

למרות שהגיעה לקרב במאזן 0:9, הולם לא ניצחה את הקרבות שלה בדומיננטיות שראוזי עשתה זאת, אבל בסופו של הקרב ביניהן היד שלה הורמה ותואר אלופת העולם עבר אליה. ראוזי עוד הצליחה להפיל את הולם פעם אחת במהלך הסיבוב הראשון, אך זו מיהרה לקום ולמנוע מהיריבה שלה לגרור אותה לקרקע, שם היה לה יתרון.

"אני מנסה לספוג את הכל, אבל זה מטורף", אמרה הולם, שנבנתה כיריבה הגדולה של ראוזי עוד לפני הקרב, ומיד פרצה בבכי, "אני מודה לכל מי שעזר לי".

הדפס