לסנר חוזר לזירה, טייט מסתערת על נונס

UFC 200: קורמייה מול סילבה, שהוזעק בעקבות פרשיית הסמים של ג'ונס

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.07.16 - 20:57
תחילת כתבה

בווידאו: קורמייה בוכה אחרי ששמע שג'ונס הודח בשל שימוש בסמים

אף אחד לא תיכנן את זה, אבל בעקבות הדחתו של ג'ון ג'ונס עקב שימוש בסמים, קרב החזרה של ברוק לסנר הפך להיות הקרב המרכזי ב-UFC 200 החגיגי. האירוע שייערך הלילה (בין שבת לראשון, 5:00) יפגיש את האמריקני עם מארק האנט הניו זילנדי ומסקרן את חובבי הלוחמה המשולבת בכל העולם. עוד בתוכניות: קיין ואלסקס נגד טרוויס בראון, חוזה אלדו נגד פרנקי אדגר, דניאל קורמייה מול אנדרסון סילבה ומישה טייט נגד אמנדה נונס.

  • UFC 200 - שידור ישיר ב-5LIVE ב-5:00
  • כזכור, לפני יומיים דווח כי ג'ונס, שהיה אמור להתמודד מול קורמייה, הודח מהאירוע הגדול בשל מציאת חומרים אסורים בבדיקת הסמים שלו. עדיין לא נגזר עליו העונש, כיוון שמבחנה נוספת צריכה להיבדק, אך כרגע הדברים לא נראים טוב בשבילו. חיש מהר הוזנק אנדרסון סילבה הוותיק (בן ה-41) אל זירת האוקטאגון ויילחם הלילה מול קורמייר. אגב, כשהאמריקני קיבל את הבשורה על כך שג'ונס הודח הוא החלק לבכות, כיוון שכל כך חיכה לקרב.

    האירוע המרכזי הלילה כאמור יהיה חזרתו של ברוק לסנר לזירה. האמריקני בן ה-38 חוזר לראשונה לאוקטאגון מזה 5 שנים, אחרי שפרש כדי להיאבק ב-WWE. אחרי הניסיון הזה בהצגה של ההיאבקות לסנר החליט לחזור להראות מה שהוא יודע בחיים האמיתיים. על פי סוכנויות ההימורים, דווקא מארק האנט הוא הפייבוריט בקרב המרכזי. אף אחד לא יודע באמת באיזה כושר מגיע לסנר לקרב ובעצם הכל יכול לקרות. ארגון ה-UFC יכול להודות ללסנר על חזרו. הוא חתום על האירוע הנצפה ביותר ב-PPV (תשלום לפי צפייה) ובעצם "מציל" את האירוע החגיגי מקריסה, כיוון שהצופים סקרנים לראות באיזה כושר יגיע לקרב הראשון שלו.

    אמנדה נונס מגיעה לקרב מול מישה טייט לאחר שניצחה את 3 הקרבות האחרונים שלה. יחד עם זאת, טייט בת ה-29 היא אחת הלוחמות המנוסות ביותר ב-UFC. עם מאזן של 18 ניצחונות ו-5 הפסדים היא תגיעה להסתער על הברזילאית. סכנויות ההימורים בארה"ב הלכו באופן ברור עם טייט ונתנו לה מעל ל-70% לניצחון. למרות הכושר הטוב שלה, ניצחון של נונס ייחשב כהפתעה גדולה.

    הקרב השקול ביותר אמור להיות בין חוסה אלדו לפרנקי אדגר. סוכנויות ההימורים נתנו כמעט 50-50 ומאוד קשה לחזות מי יהיה המנצח. שני לוחמים מהירים שינסו לחסל אחד את השני כבר בשניות הראשונות בלי חשבון. קרב נוסף מסקרן, הפעם במשקל כבד, יפגיש את ואלסקס ובראון הענקיים ודווקא כאן יש פייבוריט ברור על פי סוכניות ההימורים, ואלסקס, אך תמיד יש סיכוי להפתעה.

    הדפס