בנוק-אאוט: צפו בוודלי זוכה באליפות ה-UFC

האמריקאי בן ה-34 ניצח את רובי לואלר וחגג זכייה ראשונה בתואר. נשים במשקל קשית: יורדג'ייצ'יק מול קובלצ'ביץ' בגמר

בועז קורפל
בועז קורפל  31.07.16 - 09:00
תחילת כתבה

אלוף חדש ב-UFC במשקל בינוני-קל (77 ק"ג). טיירון וודלי ניצח הלילה (בין שבת לראשון) את רובי לואלר בנוק-אאוט בסיבוב הראשון והפך להיות האלוף החדש השביעי מאז תחילת השנה ב-UFC.

וודלי הגיע לקרב כאנדרדוג ובמקום הרביעי בקטגוריית המשקל, כשמולו לואלר הגיע כפייבוריט בקרב הגנה שלישי על התואר שלו. וודלי היה בן המחנה של לואלר בעבר ולקראת הקרב הוא עזב את מכון האימונים המשותף שלהם ועבר להתאמן אצל דיוק רופוס, שנחשב לאחד ממאמני סגנון העמידה הטובים ביותר ב-UFC.

המעבר הזה הוכיח את עצמו ו-וודלי ניצח הלילה את לואלר במכת אגרוף ימנית מדוייקת, ששלחה את לואלר אל הקרשים. וודלי ניצל את זה, התנפל על יריבו והנחית עליו מספר מהלומות נוספות שהבטיחו שלואלר יישאר על הקרקע וסידרו לו תואר ראשון אי פעם. שופט הזירה, שעמד קרוב מאוד לאירוע, עצר את הקרב והעניק את הניצחון לטיירון וודלי בן ה-34 בנוק-אאוט.

בקרב המקדים לפני האירוע המרכזי הפגיש את רוז נמאיונס האמריקנית וקרולינה קובלצ'ביץ' הפולנייה לקרב, שהמנצחת בו תפגוש את אלופת העולם לנשים במשקל קשית, יוהאנה יורדג'ייצ'יק. קובלצ'ביץ' שלטה בסיבוב השני והשלישי וניצחה את הקרב בהחלטת שופטים ונותרה בלתי מנוצחת.

בעקבות כך, תיפגשנה שתי הפולניות הבלתי מנוצחות לקרב אליפות עולם, שהמועד שלו טרם נקבע. השתיים נפגשו בעבר בקרב חובבני, בו ידה של יורדג'ייצ'יק הייתה על העליונה.

הדפס