מדליית ארד לשלזינגר בסמבו בסנט פטרסבורג

הישג נאה לספורטאית במשחקי הקרב העולמיים. נשיא התאחדות 'אילת' אריק קפלן: "מברכים את אליס ומקווים שתייצג אותנו בהמשך"

מערכת אתר ערוץ הספורט  19.10.13 - 11:15
שלזינגר. השאירה את הג'ודו בצד?
שלזינגר. השאירה את הג'ודו בצד?
תחילת כתבה

אליס שלזינגר ממשיכה לייצג את ישראל ולקטוף פרסים אבל דווקא בסמבו ולא בג'ודו. הג'ודוקא זכתה במקום השלישי במשחקי הקרב העולמיים (world combat games) שנערכת בסנט פטרסבורג שברוסיה. שלזינגר הצטרפה לנבחרת ישראל שכוללת שישה ספורטאים מארבעה ענפי ספורט.

את מדליית הארד השיגה שלזינגר לאחר שניצחה בקרב את הטג'יקית, עזיזובה עזיזה. לפני כן, ניצחה שלזינגר בקרב הראשון את האיטלקייה, ארגוזיני ג'וליה, בהפרש של 12 נקודות. בקרב השני ניצחה את האוקראינית, סגנית אלופת אירופה ב-2012,  גיינוטדינובה לואיזה. בחצי הגמר הפסידה שלזינגר לרוסייה, שזכתה 4 פעמים באליפות העולם, ממנטקינה מרינה (שזכתה מאוחר יותר במדליית הזהב).

אריק קפלן, נשיא התאחדות 'אילת' בירך את שלזינגר: "אנו מברכים על הישגיה של אליס שלזינגר , ושמחים שהיא החליטה להמשיך ולייצג את ישראל בענף הסמבו הן במשחקי הקרב העולמיים הנערכים בסנט פטרסבורג והן בתחרויות בעתיד".

''מחר יכנס למעגל המשחקים ספורטאי בענף האגרוף תאילנדי ואחריו יצטרפו ספורטאי בג'יו ג'יטסו והאושו. אנו מצפים ומקווים להישגים נוספים של הספורטאים הישראלים בתחרויות שיערכו בימים הקרובים וזאת בהשתתפותם של הספורטאים הבכירים ביותר בעולם".

זוהי הפעם השניה שנערכות תחרויות אלו והן נחשבות תחרויות מדרג גבוה מאוד כאשר במשחקים לוקחים חלק  2,000 ספורטאים מ-100 מדינות שמתחרים ב-15 ענפי קרב, אולימפיים ושאינם אולימפיים.

הדפס