לי פלקון ומירב שמיר חתמו יחד בדואיסבורג

החלוצה ושוערת נבחרת ישראל יישתפו פעולה בליגה הגרמנית השנייה

אסף אקרמן
אסף אקרמן  13.08.15 - 17:45
המטרה: לעלות ליגה. לי פלקון
המטרה: לעלות ליגה. לי פלקון
תחילת כתבה

שחקניות נבחרת ישראל, החלוצה לי פקלון והשוערת מירב שמיר חתמו היום (חמישי) בדואיסבורג הגרמנית. הקבוצה ירדה בעונה האחרונה לליגה השנייה, אך נחשבת לאחת הקבוצות הגדולות של הכדורגל הגרמני ובעקבות משבר כלכלי שפגע בה בשנים האחרונות נאלצה לשנות את הסגל שלה כמעט לחלוטין. שתי השחקניות חתמו לעונה את עם אופציה לעונה נוספת.

בעונה האחרונה פלקון (23) זכתה באליפות הליגה עם אס"א תל אביב, כשלפני שלוש עונות הייתה לה גיחה קצרה לליגה הגרמנית, שהייתה פחות מוצלחת, ממנה חזרה לליגת העל אחרי תקופה קצרה. לפני כשבועיים הגיעה ביחד עם שמיר למשחק אימון של דואיסבורג מול קבוצת גברים מקומית והצליחה להרשים את המאמן החדש שלה. עבור שמיר בת ה-27 זו תהיה עונה רביעית באירופה כששנתיים היא שיחקה בליגה ההולנדית ובעונה האחרונה קבעה בלוברס ברלין שיא של שער נקי כשלא ספגה ב-15 משחקים מתוך 19.

"אנחנו מאוד מתרגשות ומקוות שתהיה לנו עונה טובה, המטרה של הקבוצה היא אחת, וזו לחזור לליגה הראשונה", סיפרה פלקון לערוץ הספורט, "זה מועדון באמת גדול שלקח אליפות לפני עשור ואפילו למשחקי האימון שלנו מגיעים לא מעט אוהדים. כדורגל הנשים בגרמניה מאוד מפותח ומקצועי ואני בטוחה שזה ייקח אותנו כמה רמות למעלה".

הדפס