בבאלולה החל להתאמן במכבי, יחתום היום

בכדי לצרף את הניגרי הצעיר, שיכול לשחק כבלם וכמגן שמאלי, הצהובים יצטרכו להקפיא את חוזהו של ג'יבריל סידיבה. בבאלולה, ששיחק בעונה שעברה באחווה עראבה, יוכל להירשם למפגשים מול פנאתינייקוס בפלייאוף של הליגה האירופית

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  12.08.11 - 16:05
תחילת כתבה

מכבי תל אביב תחתים את תיאה בבאלולה, הניגרי בן ה-19, שערך כבר ביום שישי את האימון הראשון שלו במדים הצהובים. בבאלולה יכול לשחק כבלם וגם כמגן שמאלי, תפקיד נדרש בימים אלה במכבי, והוא יוכל להירשם למפגשים מול פנאתינייקוס בשלב הפלייאוף של הליגה האירופית.

את העונה שעברה בילה בבאלולה באחווה עראבה מהליגה הלאומית, כאשר במהלך העונה הספיק להיבחן בהפועל באר שבע ובני סכנין, וגם במכבי תל אביב. לקרית שלום הוא הגיע בחודש פברואר, לא הרבה אחרי שמוטי איוניר מונה למאמן במקום אבי נמני. הצהובים בדקו אז אפשרות לרכוש את כרטיס השחקן שלו אולם בסופו של דבר העניין לא יצא אל הפועל.

כדי להחתים את בבאלולה, מכבי תל אביב תצטרך להקפיא את חוזהו של ג'יבריל סידיבה ולפנות מקום לשחקן זר. אחרי שיצטרף רשמית, הניגרי ישלים למעשה את הסגל של איוניר לעונה הקרובה.

בבאלולה יוכל כאמור להירשם כבר למשחק הראשון מול היוונים, זאת בשל תקנון אופ"א שמאפשר לרשום שחקן אחד בלבד 24 שעות לפני משחק. לא ברור כרגע מה יהיה חלקו של בבאלולה מול פנאתינייקוס, אולם המחסור במגינים והעבודה שיואב זיו לא יוכל לשחק בשל כרטיסים צהובים, מביאה את מכבי לבדוק אופציה לשלבו בהרכב, אולם הסיכוי לכך קטן יותר. תחילה יבדקו הצהובים את יכולתו של אורי כהן בעמדת המגן השמאלי, במשחק מול הפועל עכו בגביע הטוטו.

אימון מכבי תל אביב היום היה בסגל מלא לראשונה מאז יצאו שחקני הנבחרות, הבוגרת והצעירה, למשחקי הידידות. גם האריס מדוניאנין, ששיחק 60 דקות בתיקו 0:0 של בוסניה מול יוון, חזר לרוץ על הדשא בקרית שלום.

הדפס