ברקת: "נפגשתי עם עשרות משקיעים אפשריים לבית"ר"

ראש העיר: "חלקם שוקלים זאת בחיוב, אם כי יש לרובם רתיעה לנוכח האלימות במגרשים". גם אורי מלמליאן קנה מניה: "בית"ר זו דרך חיים, לא עוד קבוצה. זאת החובה שלי". חצי מיליון ש"ח כבר גוייסו במיזם. אייל גולן תרם 10,000 ש"ח

זיו אברג'יל  17.07.12 - 18:56
תחילת כתבה

כשבבית"ר ירושלים מזעיקים צו 8, כולם - מגדול עד קטן - מתגייסים לשירות המועדון. הערב (שלישי) גם ראש העיר ניר ברקת, השוהה בימים אלו בארצות הברית, סיפר על כך שגם הוא מנסה לרתום אנשים אשר יוציאו את הקבוצה מהבירה מהבוץ הכלכלי בו היא נמצאת בקיץ האחרון.

"שלום לכל אוהדי בית"ר", פתח ברקת את דבריו דרך עמוד הפייסבוק, "אני מפרגן ותומך במיזם שמובילים האוהדים לגיוס המשאבים למועדון, לו יש השלכות גדולות הרבה יותר. כרגע אני בארה"ב ונפגש עם עשרות של תורמים משקיעים פוטנציאליים שכבר נתנו תשובה חיובית. עם זאת, לרובם יש רתיעה לאור האלימות במגרשים".

ראש העיר המשיך: "המיזם הוכיח שלאלפים מאוהדי בית"ר אכפת מהמועדון. זה מייצר תחושת שותפות אמיתית וזה יקל על כל גיוס המשאבים וספונסרים בהמשך. המיזם יסייע לנו לא רק לפתוח את העונה ברגל ימין, אלא ייצור עתיד טוב יותר לעוד הרבה שנים קדימה".

בנוסף לראש העיר, עוד פרסונה מוכרת הצטרפה היום למיזם האוהדים הצהוב-שחור: אורי מלמיליאן, אחד השחקנים הגדולים בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי, קנה מניה. "זאת החובה שלי, אני סוגר מעגל ותורם כאוהד", סיפר שחקן העבר, "אני לא יכול לדמיין תסריט בו המועדון הזה מתפרק. בית"ר זו דרך חיים ולא עוד קבוצה".

מלמיאליאן מצטרף לאלי אוחנה, שמוליק לוי ולטניסאי אנדי רם שכבר קנו מניות במועדון כשלמעלה מ-500 אוהדים כבר רכשו מניה. עד עכשיו מרוצים בקבוצה מההיענות וגייסו כבר חצי מיליון ש"ח, וגם אייל גולן תרם אחר הצהריים עשרת אלפים ש"ח לעמותת האוהדים של בית"ר.

הזמר/אוהד, שהפך לחבר זהב, אמר: "בית"ר אצלי בלב ובנשמה. אני וכל שאר האוהדים שקנו מניה עושים כל מה שניתן כדי שהקבוצה תצא מהמצב בו היא נמצאת היום ותגיע למקומות טובים יותר. לאוהדי בית"ר יש את היכולת לשנות וכל מי שיכול לסייע, צריך לעשות זאת".

אתמול נודע שגם בתוך חדר ההלבשה נותנים יד למען הצלת אניית הפאר ומספר שחקנים בכירים מארגנים מגבית לרכישת מניות, כאשר חלקם אף הצהירו שבכוונתם לרכוש יותר מאחת. כזכור ערכה של כל מניה הוא 1,080 שקלים.

מחר בשעה 12:30 תקיים עמותת האוהדים מסיבת עיתונאים בהשתתפות היו"ר איציק קורנפיין, המאמן אלי כהן, הקפטן עמית בן שושן, העיתונאי והאוהד אראל סגל, שחקן העבר שמוליק לוי, וכן נציג מעמותת האוהדים. 

הדפס