דומיניק גלאבינה מצטרף לבית"ר ירושלים

עוד חיזוק לאלי כהן. הקשר ינחת בישראל ויעבור בדיקות רפואיות לפני החתימה. בנוסף, הוא אף עשוי לשחק בשבת. עמית בן שושן ודן אייבינדר בדרך החוצה, שכן במועדון מעדיפים להחתים את שי חדד וחן עזריאל

תומר לוי
תומר לוי  28.08.12 - 21:42
עוד חיזוק לסגל. אלי כהן
עוד חיזוק לסגל. אלי כהן
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים צירפה היום (שלישי) שחקן נוסף לסגל המתגבש של המועדון. מדובר בקשר דומיניק גלאבינה, שסיכם את תנאיו וינחת בישראל כבר מחר בצהריים על מנת לעבור בדיקות רפואיות. אם הכל יהיה תקין הוא יעמוד לרשותו של אלי כהן כבר במשחק הליגה הקרוב מול הפועל באר שבע.

בכל מקרה, גלאבינה יוכל להשתלב טוב יותר בסגל, שכן לאחר המשחק מול קבוצתו של אלישע לוי, ליגת העל תצא לפגרת הנבחרות. גלאבינה הוא קשר בן 20, ששיחק בשנתיים האחרונות בקבוצת וארזדין הקרואטית, במדיה רשם 39 הופעות וכבש תשעה שערים. גלאבינה נמנה גם על הסגל של נבחרת קרואטיה הצעירה.

בתוך כך, בבית"ר מעדיפים לנצל את הכסף שנותר בתקציב הרכש כדי לצרף את שי חדד וחן עזריאל, שעלותם תהיה נמוכה יותר מאשר הדרוש כדי להחתים מחדש את עמית בן שושן או דן אייבינדר. השניים, שדרישותיהם גבוהות במיוחד עבור בית"ר, לא צפויים לחתום על חוזה חדש וייאלצו לחפש קבוצה אחרת.

לראשונה העונה (כולל גביע הטוטו), בית"ר ירושלים תארח באיצטדיון טדי, שאושר כבר אמש על ידי ההתאחדות. בבית"ר מצפים ל-6,000 צופים. כמו כן, יוקצו 1,000 כרטיסים לאוהדים שיגיעו מבירת הנגב. מכירת המנויים והכרטיסים תתבצע בקופות החל מהשעה 16:30, כשהקופות יהיו גם פתוחות עד המחצית על מנת לאפשר לקהל הדתי של בית"ר להגיע למשחק באיחור.

הדפס