עטר: "גם אם לא נכבוש בפתיחה אסור להילחץ. תישארו מרוכזים"

מפלס הלחץ במכבי חיפה זינק משמעותית לאחר שני ההפסדים בתחילת העונה, אך המאמן מנסה להרגיע את הרוחות לפני המשחק בווסרמיל מול ב"ש. אנדולובו ערך אימון מלא ועשוי לפתוח בהרכב. צעירי סגר סופית וינחת בראשון לבדיקות

תומר לוי
תומר לוי  15.09.12 - 19:03
עטר. רכש חדש, רגע לפני ב"ש
עטר. רכש חדש, רגע לפני ב"ש
תחילת כתבה

פגרת הנבחרת לא עשתה טוב לנבחרת, אבל אולי היא תעשה טוב למכבי חיפה. הירוקים, שפתחו את העונה בליגת העל בצורה מזעזעת עם שני הפסדים, יקוו להתעורר סוף סוף ולהשיג נקודות ראשונות העונה. מכבי חיפה תתארח הערב (שבת, 20:45) באיצטדיון וסרמיל אצל הפועל באר שבע ואלישע לוי, שגם הם מחפשים ניצחון ראשון בעונת 2012/13.

"אנחנו צריכים לשמור על רמת ריכוז גבוהה לכל אורך המשחק", אמר המאמן ראובן עטר לשחקניו לקראת המשחק מול הפועל באר שבע והאקס אלישע לוי. "אנחנו צריכים להיזהר גם מההתקפות המהירות של באר שבע ולא להיתפס לא מוכנים. גם אם לא נכבוש בדקות הראשונות אסור לנו להיכנס ללחץ ועלינו לשמור על תוכנית המשחק שלנו".

בינתיים הושג סיכום סופי עם לירוי צעירי, אחרי שטיוטת החוזה החדש הועברה לעורף דינו יוסי גאייר ואושרה על ידי משפחתו של השחקן. צעירי צפוי לנחות בארץ כבר מחר ולעבור בדיקות רפואיות במכבי חיפה, לפני שיחתום על החוזה ויצטרף רשמית לסגל של עטר. על פי חוזהו של צעירי, הוא יושאל לעונה אחת, כאשר למכבי חיפה תהיה אופציה לרכוש את כרטיסו ולהחתימו לשנתיים נוספות. גם דקל קינן יעבור בדיקות רפואיות בתחילת השבוע, כאשר השניים אמורים לעמוד לרשותו של עטר במשחק מול אשדוד במחזור הרביעי.

בתוך כך, אלון תורג'מן ואוראל דגני לא התאמנו בשל פציעה, אך יחד עם זאת דגני כן יהיה בסגל למחר בניגוד לתורג'מן. דינו אנדלובו, שנפצע בכתף במשחק של דרום אפריקה מול ברזיל, ערך אימון מלא כאשר עטר מתלבט האם לתת לו לפתוח או לעלות עם שלומי אזולאי. וויאם עמאשה, שמתאושש מפציעה, חוזר לסגל. עטר הזהיר את השחקנים בעיקר מהמהירות של ב"ש בחלק הקדמי.

הרכב משוער: אמיר אדרי; אייל משומר, אנדריי פיליאבסקי, אדין צוצאליץ', טאלב טוואטחה; ג'ואל דמאו, אייל גולסה, יניב קטן, עידן ורד, חן עזרא; דינו אנדלובו (שלומי אזולאי).

במכבי חיפה התייחסו לטענות אנשי מכבי ת"א לפיהן הפועל ת"א מעדיפה למכור את ידין לחיפה ולא למכבי ת"א. במועדון טוענים שהפועל תל אביב הציעה להם מספר פעמים את השחקן, אבל הצדדים מעולם לא ישבו למשא ומתן.

דווקא עכשיו, כשהקשר החל לעניין יותר את הירוקים, שנמצאים בקשר עם סוכנו רונן קצב, מכבי ת"א חזק בתמונה וההערכה היא שחיפה לא תציע לאביחי ידין את הסכומים שמציעים הצהובים. בכל מקרה, במכבי חיפה ימתינו לתוצאות הבוררות בין ידין לבין הפועל ת"א ורק אז יחליטו לגבי הצעד הבא. כבר בתחילת הקיץ הציע אלי טביב את ידין ליעקב שחר, שסרב לקחת אותו. בכל מקרה, בחיפה דאגו להבהיר כי אם הם ייכנסו למו"מ זה יקרה רק לאחר שאופציית מכבי ת"א תמוצה עד תום.

הדפס