רשמית: מינדאוגאס פאנקה מצטרף לק"ש

הקשר הליטאי ינחת בישראל ויחתום על חוזה לשנתיים במדי אלופת 2012. יהיה הרכש השביעי של ברק בכר

תומר לוי
תומר לוי  25.06.13 - 12:40
ממשיך להתחזק. ברק בכר (אלן שיבר)
ממשיך להתחזק. ברק בכר (אלן שיבר)
תחילת כתבההפועל קרית שמונה הודיע היום (שלישי) כי השלימה את צירופו של הקשר הליטאי מינדאוגאס פאנקה, שנמנה גם על הסגל של נבחרת ליטא. פאנקה ינחת הלילה בישראל ויחתום על החוזה לשנתיים הקרובות עם אופציה לעונה נוספת.

פאנקה, בן ה-29, שיחק בין 2007 ל-2012 במדי וידז'ב לודג' מהליגה הפולנית ואשתקד עבר לרוך חוז'וב, גם היא מפולין. פאנקה, שמתפקד כקשר אחורי, אמור לרשת את בראיין גרזיצ'יץ' שעבר לאחרונה להפועל תל אביב. פאנקה רשם עד כה גם 23 הופעות במדי נבחרת ליטא ובעבר נמנה על הסגל של לוקומוטיב מוסקבה מרוסיה.

קרית שמונה עברה שינויים רבים בקיץ האחרון. עד כה הצטרפו שמונה שחקנים לסגל המשתנה של ברק בכר, כאשר מלבד פאנקה, בק"ש החתימו גם את וובה בראון, קאסיו פרננדס, דייויד מנגה, משה אבוטבול, אחמד סבע וגיא חיימוב, שחזר לקדנציה שניה במועדון מהצפון לאחר שנרכש ממכבי ת"א. כמו כן, חזי דלמוני מגנה הצעיר של הפועל רמת גן, חתם לעונה עם אופפציה ל-3 נוספות באמצעות סוכנו ג'קי דהאן.

ומי עזבו את המועדון, שהפסיד בעונה האחרונה בגמר הגביע? אלעד גבאי ושמעון אבוחצירה נדדו למכבי חיפה, יחד עם סינטיאהו סולליך, שסיים השאלה נוספת. בראיין גרזיצ'יץ' עבר להפועל ת"א ואילו דני עמוס בדרך אחריו. סלאח חסארמה פרש במחזור האחרון של העונה האחרונה.

בקרית שמונה הודיעו היום כי מחיר מנוי לעונה הקרובה יעמוד על 400 שקלים בלבד לאדם. נשים, נכים, סטודנטים וחיילים יוכלו לרכוש מנוי תמורת 200 שקלים בלבד.

הדפס