בלם סלטה ויגו אנדרס טונייס על סף סיכום בבית"ר י-ם

טביב ורביבו חיכו עד לתום מועד ההעברות, והם בדרך להברקה של הקיץ. טונייס בן ה-26 יעבור בהשאלה, עם אופציה לרכישה. גורם במועדון: "הסבלנות של אלי וחיים השתלמה. החתימה בדרך"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.09.13 - 08:55
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים בדרך להחתמה מפתיעה. אנדרס טונייס, בלם סלטה ויגו, על סף סיכום בקבוצה של אלי כהן וצפוי לעבור בהשאלה לעונה אחת. הבעלים אלי טביב חיכה בסבלנות עד תום מועד ההעברות האירופי כדי להנחית בלם בכיר, וכעת מונחת לפניו אופציה טובה במיוחד.

טונייס, ששיחק 30 משחקים בעונה החולפת בסלטה ויגו, יגיע כאמור כמושאל כאשר בסיום העונה הנוכחית תהיה לבית"ר אופציה לרכוש אותו. מדובר באחד השחקנים עם הניסיון הרב ביותר שיכלו אלי טביב ונציגו חיים רביבו להנחית בירושלים, ונראה כי ההמתנה של טביב השתלמה, כמו גם קשריו הטובים של רביבו בסלטה ויגו, המועדון בו כיכב בעבר.

"הסבלנות משתלמת", אמר גורם בבית"ר, "אלי וחיים לא היו לחוצים וניסו להביא את הדבר הכי טוב לבית"ר. עכשיו זה בדרך לחתימה".

טונייס בן ה-26 נולד אמנם בקראקס בירת ונצואלה, אבל משפחתו מגיעה במקור מחבל גליסיה בספרד ולכן בגיל צעיר הוא עבר לשחק במחלקות הצעירות של סלטה ויגו. את ההקפצה לבוגרים הוא קיבל בעונת 2009-10 בליגת המשנה, ובעונה שעברה הוא רשם 30 הופעות במדי הקבוצה בליגה הראשונה. לטונייס, המתנשא לגובה של 1.87 מטרים, יש 9 הופעות במדי נבחרת ונצואלה, אחרי שערך בכורה ב-2011 במשחק ידידות מול ארגנטינה.

הדפס