בית הדין לא הקל, הפועל לא תארח בבית את בית"ר ירושלים

נדחה הערעור של האדומים, שספגו עונש של משחק רדיוס דווקא מול הירושלמים. במועדון יקוו כי יאושר להם לארח בנתניה

שירי אלג'ם  16.01.14 - 19:17
היכן הם ייפגשו הפעם? חדד ודמארי
היכן הם ייפגשו הפעם? חדד ודמארי
תחילת כתבה

הפועל תל אביב לא תארח את בית"ר ירושלים בבלומפילד. בית הדין העליון של ההתאחדות החליט הערב (חמישי) לדחות את הערעור של האדומים לגבי העונש שספגו בגין התפרעות האוהדים בדרבי מול מכבי ת"א. כזכור, מדובר במשחק רדיוס אחד עם קהל, שיוצא דווקא במפגש הטעון מול בית"ר. בנוסף, הפועל נענשה בקנס בפועל בגובה של 35 אלף שקלים וכן בקנס על תנאי של 40 אלף שקלים. עם זאת, במועדון שוקלים לפנות לבית משפט אזרחי.

מי שיצג את המועדון היה עו"ד עמית פינס, היועץ המשפטי של הקבוצה, ועו"ד ישי סויס. עוד נכח בדיון היה תובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף, שדרש להשאיר את העונש בעינו. עו"ד פינס טען פעם נוספת כי הדיון בבית הדין המשמעתי היה לא תקין וכי העונש הוא חמור ולא מידתי, על אחת כמה וכמה שהוא אמור להיות מיושם במשחק מול בית"ר. למרות הבקשה של הפועל, בית הדין לא ויתר והחליט להשאיר את העונש על כנו.

בהפועל מקווים שיהיה ניתן לארח את הירושלמים באיצטדיון החדש של נתניה, אך ייתכן כי ייאלצו לחפש איצטדיון אחר. הסיבה? קיים חשש שהמשטרה לא תאשר את האירוח בנתניה משום שצפוי להיות קושי רב להפריד בין הקהלים של הפועל ובית"ר.

במקביל, ממשיכות השיחות בין הקבוצה למכבי חיפה בנוגע לעומר דמארי כאשר האדומים מצפים מיעקב שחר להעלות את ההצעה (האחרונה עמדה על 600,000 יורו). מוקדם יותר היום, פרסמנו לראשונה כי הפועל תל אביב מנהלת משא ומתן עם קבוצה מהליגה הראשונה בצרפת לגבי השאלתו של איתי שכטר. על פי מה שעולה מהמשא ומתן בין הצדדים, גובה ההשאלה צפוי לעמוד על סכום של 200 אלף יורו, כאשר אותה קבוצה תקבל אופציה לרכוש את חלוץ נבחרת ישראל במיליון יורו מיד עם סיום העונה הנוכחית.

בתוך כך, שחקני הפועל המשיכו היום בהכנות מול רעננה. לאחר האימון נהנו השחקנים מארוחת גיבוש במסעדת "מיתוס" כמנהגם בתקופה האחרונה. האדומים חגגו לשי אבוטבול יום הולדת 31, כאשר בנוסף הם קיבלו סלסלת פירות יבשים לכבוד ט"ו בשבט מתנת האוהד קובי סידי, שתרם גם לקבוצת הנוער.

הדפס