מכבי חיפה סיכמה עם שיימן לעונה נוספת

המועדון החליט להאריך את האופציה. וגם: טענות קשות נגד השיפוט בשבת. אדרי הוחלף בגלל פגיעה בברך, אך לא נראה כי מדובר בפציעה חמורה

תומר לוי
תומר לוי  23.03.14 - 17:31
שיימן. ממשיך בקבוצה (יוסי שקל)
שיימן. ממשיך בקבוצה (יוסי שקל)
תחילת כתבה

שמואל שיימן ממשיך במכבי חיפה. הקבוצה סיכמה עם המגן לעוד עונה, והיא תממש את האופציה שהיתה לו לגביו. בפגישה עם השחקן וסוכנו שחר גרינברג, ומנכ"ל חיפה איתמר צ'יזיק, הוחלט להמשיך את ההתקשרות בין הצדדים.

"טוב לי במכבי חיפה", אמר השחקן לאתר הרשמי של הקבוצה. ''אני שמח להישאר פה גם בעונה הבאה ולעשות הכל למען הצלחת המועדון". לשיימן יש 26 הופעות בליגה וגם הופעה אחת בנבחרת ישראל.

בנושא אחר טענות קשות מאוד במכבי חיפה לעבר השיפוט אחרי משחק החוץ מול הפועל קרית שמונה. סגנית האלופה היוצאת פתחה את משחקי הפלייאוף העליון עם הפסד 1:0 מפנדל שלא היה, וראתה את הפער מהמקום השלישי צומח לשלוש נקודות. 

גוסטבו בוקולי ידוע כאחד השחקנים הרגועים בישראל, אבל הטעות של אוראל גרינפלד, שסידר לק"ש פנדל למרות שאחמד עאבד הוכשל מחוץ לרחבה, הוציאה את הקשר הוותיק משלוותו. בוקולי היה נסער מאוד בסיום ועם כניסתו לחדר ההלבשה נתן אגרוף לדלת ובעט בדברים שהיו בקרבתו. "כל שבוע יש נגדנו סיפור חדש. די, נמאס כבר. אנחנו באים לנצח והשופטים לוקחים לנו נקודות", תקף השחקן.

שחקן בחיפה הוסיף: "הקוון ידע שלא היה פנדל ובכל זאת לא אמר דבר. אנחנו משלמים על טעויות שיפוט בכל משחק בשבועות האחרונים. שער חוקי של אלון תורג'מן נגד בית"ר ירושלים נפסל, מול בני יהודה הגיע לנו פנדל ברור. אתמול זה היה השיא - בוודאות לא היה פנדל וספק אם בכלל היתה עבירה".

על המשחק עצמו אמר בוקולי: "עשינו עבודה יוצאת מהכלל, כל הקבוצות שבאות לכאן יודעות שלא קל לשחק כאן. חבל שהגענו להזדמנויות ולא כבשנו. היינו מסוכנים בהתקפה והם ניצחו כמעט בלי לבעוט לשער. המטרה שלנו היא לסיים באירופה ואם נגיע עם גישה נכונה לכל משחק נוכל לעשות את זה".

בעניין אחר, אמיר אדרי, שהוחלף בדקה ה-78 בגלל פגיעה בברך, יעבור היום בדיקות מקיפות יותר, אך במכבי חיפה טוענים שלא מדובר בפציעה רצינית אלא רק במכה יבשה. בחיפה היו מרוצים מכך שדקל קינן ורובן ראיוס יצאו עם הקבוצה לצפון, למרות שמדיניות המועדון לא מחייבת זאת. הצעד הזה של השניים זכה להערכה רבה.

הדפס